Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha megszületik a második...

Ha megszületik a második babám gyes alatt milyen ellátásra számíthatok?

Figyelt kérdés

A bruttom a minimálbér!2010 áprilistól voltam tgyáson,2011 januárban szültem! Érdemes visszamenni dolgozni? Nem tudnak kirugni,ha bejelentem,hogy jönn a másik baba?

Köszönöm válaszotokat!


2012. aug. 17. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ma már nincs terhesekre táppénzen lévőkre vonatkozó védelem.Nyugodtan kirughatnak,de ha a szülést megelőző két évben volt munkahelyed megkapod a gyedet,plusz családi a második baba után.Az összegben nem tudom mennyi,azt igen,ha csak simán gyes+2 családi az össz.:52000Ft.
2012. aug. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
gyes és két családi. semmi értelme dolgozni visszamenned,mert akkor se kapnál többet,csak ha más helyre mennél,több fizuval. védelem már nincs,úgy tudom h csak annak aki 3 év után akar visszamenni
2012. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!