Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon mekkora babára számíthat...

Vajon mekkora babára számíthatok? Körülbelül mekkora lesz mikor megszületik, mekkora lesz a súlya?

Figyelt kérdés

A 26.-hetes uh szerint babám méretei!

Bpd:69mm.

HC:248 mm.

AC:223 mm.

FL 52 mm.

Becsült súly:1051 gramm.


2011. nov. 4. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani, maximum megtippelni, de mégis mi alapján?

Ezek a méretek egy hajszállal nagyobbak mint az átlag babák szoktak ilyenkor lenni, de attól még egyáltalán nem lehet megmondani hoyg mi lesz a végén, mert nem egyforma ütemben fejlődnek ilyenkor ababák, és ha genetikailag adott egy méret, akkor azt elééri akár hoyg is szólnak a statisztikák.


[link]


Minden jót, boldog babavárást!

2011. nov. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 27 hetesen volt a babám 1490 gr.

Most a 37 hetes uh szerint 3500 gr-ra becsülték, de mindig hozzá teszik, hogy +/- 250 gr!


Az első fiamat a 36. héten 2700 gr-ra becsülték, majd egy hét múlva megszületett 2400 gr-al

2011. nov. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 26+1naposan: bpd 68, ofd 89, fl 47 és súly 900gramm.

Őt átlagosnak mondják, azaz olyan papírforma szerinti a mérete. A te babád max 1héttel nagyobb a méretei alapján szerintem- és biztos nem lesz óriási baba, max az átlagtól kicsit nagyobb.

Mondjuk sacc 3500-4000gramm között.

De majd írd meg ha meszületik, hogy mekkora lett!!

:)

2011. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a 27 hetes uh szerint a babám 1340 gr volt :)

Kereken a 37. héten született meg 3210 gr-al :)

Ahhoz képest, hogy 3 héttel előbb érkezett azt mondták, hogy igen szép a súlya :)

Ha végig pocakban maradt volna akkor elértük volna a kb. 4 kg-os súlyt.


Nekem az már sok lett volna, így is eléggé nagy volt a téraránytalanság...nehéz szülés volt

(hozzám képest volt nagy a babám, amúgy nem) :)

2011. nov. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!