Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen az élet 4 lány gyermekkel?

Milyen az élet 4 lány gyermekkel?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 18:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem csak 3 van,de nem unatkozok sosem.
2012. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nekem is 3 van,a 3. kenterbe veri a két nagyobbat,én sem unatkozom :-D Most várjuk a 4. gyerkőcöt,aki valószínű kislány lesz :-)
2012. aug. 17. 18:16
 3/17 anonim ***** válasza:
33%

Én nekem egy fiú kellene,azaz egy örökös.

De most nem megengedhető.

Nálunk a legnagyobb a legérettebb.A másik kettő meg iker(nem egy petéjű)teljesen mások minden téren.

2012. aug. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Én elfogadnám őket! :) Nekem még egy sincs, várunk az elsőre, de nagyon szeretnénk min. 3-at! :) Szép lehet négy lánnyal! "örökös"-ben nem gondolkodunk, szerintem ez a lemez lefutott az utolsó "király"-jal.
2012. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kell egy fiú akkor,részemről nem lefutott:))
2012. aug. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Senkinek nincs olyan ismerőse,akinek 4 lánya lenne??


Mi is örültünk volna 1 fiúnak,de ha egyszer lányokat "kaptunk",hát Őket szeretjük! :-)

2012. aug. 17. 18:42
 7/17 anonim ***** válasza:
Én négy lány mellett voltam babysitter anno egy évig. Hát érdekes volt. Imádtam őket. Egyébként mi hárman vagyunk lánytesók, az sem piskóta. Mindenki szegény apukát sajnálja, pedig a miénket nem kellett volna az tuti.
2012. aug. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én imádnám a dolgot :))) csak lányokat szerettem volna, 2 fiam lett egy lányom. barátnőmnek 3 kislánya van várják a 4.et szerinte az is kislány lesz. 3 mal is jó az élet bár úgy van mintha bármilyen más neműek lennének mert 3 ból 2 nyugis, üldögélős kis molyolós visszahúzódó típus, a harmadik meg egy kis ördög , mint 2 fiú olyan eleven.
2012. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem három lánytestvérem van, és én is lány vagyok :)


Csak pár év a korkülönbség mindegyikünk között. A szüleim azt mondják, minden percét imádták, el sem tudták volna képzelni, hogy másképp legyen. (akartak mind a négyünket)

És nagyon jó testvérek voltunk, megosztottunk egymással a játékaink, később a ruháink, kibeszéltük a fiúkat :)

Szerintem a lehető legjobb felállás volt, a mai napig nagyon közel vagyunk egymáshoz, pedig már mindannyian felnőttünk!

2012. aug. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A Kisasszonyok c. film jut róla eszembe. :)

Ugye te vagy az, aki úgy szokta aláírni, hogy 3 lányos, x hkm? Akkor ezek szerint a negyedik baba is lányka.

Szerintem nincs nagy különbség, hogy 3 leányzó vagy 4. :)

2012. aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!