Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen az élet 4 lány gyermekkel?

Milyen az élet 4 lány gyermekkel?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 18:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Tök jó lehet! :) 3 ismerősömnek is van 4 lánya, igaz mindháromnál van pluszban 1 szem fiú is. Ráadásul az egyiknél igazi különleges szépség mind a 4 lány. Meg a fiú is nagyon helyes.
2012. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a szüleimet :)

Egy jó tanács a jövőre nézve: ha megtehetitek minimum 2 fürdőszoba legyen a házatokban mert pl. mi öten fejenként 20-40 percet töltöttünk ott :) Apu sokszor kint várt tök sokáig a folyosón a fürdőre várva!


Mondjuk rengeteget vitáztunk. Nem voltak igazi veszekedések, csak ilyen csajos viták a kölcsön vett ruha/smink/könyv miatt amiről elfelejtettünk szólni néha a másiknak. Ha valamit nem találtunk akkor azt "biztos" a másik vette el. :) De mára ezek teljesen elmúltak. (20,22,26,30 évesek vagyunk) Anyu elmondása szerint a nehézségek kamaszkorban jelentkeznek. Mindenki mást szeretett volna. Nekünk szerencsére külön szobánk volt, de sokszor "vendégeskedtünk" a másiknál. Rengeteg tanácsot adtunk/kaptunk. Imádom a tesóimat :) Remélem a te lányaidnak is ilyen jó kapcsolatuk lesz egymással!

20/L

2012. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Igen,én vagyok a 3 lányos válaszadó :-)Még nem 100% hogy kislány,de nagyon úgy néz ki.


Köszönöm a sok választ! :-)


Örülök,hogy azért akadnak akiknek lánytestvéreik vannak,és hogy jól kijönnek :-)

Nincs nagy korkülönbség a gyerekeink közt,ezért reménykedem benne én is,hogy ez nálunk sem lesz másként,majd,mint a ruha-smink kölcsön vétel,esti traccspartik,nem csupán testvéri,de barátnői viszonyban is lesznek. De ezt majd meglátjuk,a tini korig még legalább 10 év :-)


Még egyszer köszönöm Mindenki válaszát!!! :-)

2012. aug. 18. 07:13
 14/17 anonim ***** válasza:

Én is most várom a negyedik lányomat! :))

25 h km

2012. aug. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Gratulálok Neked!! :-)

Nem voltatok egy kicsit sem csalódottak a Pároddal?

Mit szól a külvilág ahhoz,hogy a 4. is kislány lesz?

2012. aug. 18. 18:46
 16/17 anonim ***** válasza:

Hááát, bevallom, egy ici-picit csalódtunk, de 1-2 nap és "túltettük" magunkat rajta. :)

Az emberek.....idegesítőek. Majdhogynem sajnálkoznak! Iszonyatosan zavar.

Én már nagyon várom hogy a negyedik hercegnő is megérkezzen hozzánk, és büszke vagyok az összes lányomra! :)))

2012. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nálunk már a 3. lányt -bár kifejezetten csajos,fodros ruhában van,de képesek megkérdezni,hogy "A kicsi fiú,ugye?" Az egyik helyen az egyik néni azt mondta "Jaj,de aranyos kisfiú!" Már kezdek hülyét kapni,de hát nem tudok mit tenni...

Ma beszélgettem az egyik ismerősünkkel,azt mondta,hogy fiús arca van,ha nem tudná hogy lány... Oké,de amikor kisruhában van,pillangó és virág mintával,rózsaszín szandával... Mintha az emberekbe bele lenne kódolva,hogy vegyesen "kell" lennie egy családban a gyerekeknek. Nagyon zavaró! Nálunk aki tudja hogy pocakos vagyok,azok nem is várnak mást csak lányt,de látják,hogy nem bánom,akik nem tudják,azok azt gondolják,hogy csak maradt rajtam a szülés utánról egy kis "bél". Őszintén bár azt szoktam mondani,hogy nem érdekel hogy más mit gondol,de azért előre parázok,mi lesz ha kitudódik... Tiszta hülye vagyok,tudom!

Én a 3. lánynál voltam csalódott,amikor kiderült,a Páromnak nem is mondtam meg,azt mondtam,hogy nem látta a doki,mert úgy feküdt a kicsi. Reménykedtem,hátha kisfiú,hátha téved a doki... Amikor kislánnyal álmodtam,akkor azt elmondtam a Páromnak,akkor kerestünk lányneveket... Nem voltam egyel sem kibékülve! Most azonban már megvan a lánynév,bár még uh-n nincs alátámasztva,de nálunk kizárt hogy fiú! :-)

Köszönöm,hogy válaszoltál!!


Boldog babavárást,jó egészséget Nektek,és egészséges Hercegnőt :-)

2012. aug. 18. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!