Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cumizás nem kisbabaként?

Cumizás nem kisbabaként?

Figyelt kérdés

Ti még nem éreztetek kézetetést arra hogy kipróbáljátok gyereketek (ha van) cumiját vagy hogy a boltban láttál egyet és gondoltál egyet hogy milyen lehet cumizni?

Mert én kipróbáltam és szerintem jó megnyugtat 13 éves vagyok kipróbáltam és titokban cumizok is egy ideje nem sokat heti 1-2 óra max.

De szerintem nagyon jó már értem hogy a csecsemőknek, babáknak miért adnak cumit.

Akkor miért nincsenek olyan cumik amik nem nekik van tervezve hanem nagyobbaknak pl. 5-10-15 éveseknek?

Ha már kipróbáltátok egyszer is valamilyen cumit akkor milyet próbáltatok? Nekem ez van: [link] a narancssárga

ilyen cumiláncom van hozzá csak narancssárgában [link]



2012. aug. 18. 02:15
 1/8 anonim válasza:

:)


Cumisüveged nincs?

2012. aug. 18. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hű, hát ez beteg.

Itt kezdődik a parafíliás infantilizmus.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: nem, nem éreztem ilyesmire késztetést.

2012. aug. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális esetben a klasszikus szopómozgás leépül a kisgyerekekben, utána csak tudatosan tudsz valami hasonlót produkálni. Ha ez igaz, és valóban késztetésed van arra, hogy cumizzál, akkor ami rendellenességed neked van, azt úgy hívják, hogy orális fixáció.

Egyébként pedig az agyam dobom el a kamaszok egy részétől, akik ilyennel szórakoznak. Törnek, zúznak, csakhogy felnőttként kezeljék őket. Közben pedig azzal szórakoznak, hogy pelenkát meg cumit próbálnak venni maguknak. Ez egy retardált, infantilis viselkedés. Rosszul vagyok ettől a hülyeségtől. Mi volna, ha valami másra használnád a szádat unalmadban?

2012. aug. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ne cumizz,mert tönkreteszi a fogaidat,aztán jön a fogszabályozó,szomszéd kiscsaj 5 éves koráig cumizott,most 10 éves,de nagyon görbék lettek a fogai
2012. aug. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Kamaszként nekem is volt egy ilyen időszakom, bár én "csak" az ujjamat szoptam alváskor, de pár hét alatt "kinőttem". Normális fiatal nő lett belőlem, azt hiszem...:-) De azért ez már sok egy picit, hogy pénzt áldoztál cumira és cumiláncra...

25/N és 30 hkm

2012. aug. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz be pelenkát is:-):-)
2012. aug. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Felnőtteknek is vannak cumipótlók. Ilyen a sörösüveg meg a cigi.
2012. aug. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztem késztetést:)
2012. aug. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!