Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám átszoktatni?...

Disi kérdése:

Hogyan tudnám átszoktatni? Déli tápszert szeretném kiváltani. Olyanokat kérdeznék elsősorban akiknek a babája ugyanígy cumizás után aludt el.

Figyelt kérdés
Egy éves múlt a babám. Még napi 3x eszik tápszert cumiból, egyszer délben is. Úgy alszik el, hogy bevágja az adagját a cumiból és utána elalszik. Ha felébredt a déli alvásból (már csak egyszer alszik) akkor ebédel szilárdat. Este ugyanígy megy általában az elalvás, néha ha nem álmos akkor picit később berakom az ágyába, simogatom a hátát, forgolódik, és végül elalszik. Ha nem kap tápit teljesen máshogy sír. Hagyjam rá és majd később próbálkozzam újra?
2012. júl. 21. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

enyém már 2,5 éves, de lassan 2 éve az van, hogy ebéd után a teáját üvegből kéri és azon alszik el.

nem mondom, hogy örülök neki, de ha ehhez ragaszkodik, én engem nem zavar. egy ilyet megpróbálhatnál

2012. júl. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ez jó ötlet, kipróbálom.
2012. júl. 22. 07:16
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányom most lesz 17 hónapos, és nagyon régóta úgy alszik el délben, hogy megissza a teát cumisüvegből. Amikor fogzik, akkor tejet kér. :) Megissza, odaadja az üveget, és alszik is. Én leszoktatni nem fogom, egyszer próbáltam, és borzasztó volt. Így marad. Aztán majd a bölcsiben megszokja, hogy nem így van.
2012. júl. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azért örülök hogy más is jár ilyen cipőben. Próbáltam megint szilárdat adni neki délben elalvás előtt, de csak pár falatot eszik, kéri a tápit. Úgyhogy békén hagyom, majd átáll ha úgy érzi itt az ideje. Teáztatni nem szoktam mert szerencsére megissza a vizet, de azt is lehet kipróbálom.
2012. júl. 25. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!