Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyenkor már lehet újra...

Ilyenkor már lehet újra tampont használni?

Figyelt kérdés
7 hete szültem és menstruálok újra. 6hetes kontrollon minden rendben volt.

2012. aug. 18. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha okés vagy lent akkor persze
2012. aug. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első alkalommal nem ajánlott. Legközelebb már nyugodtan.
2012. aug. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is azt használtam, először kényelmetlen volt valamiért.. De második alkalommal már teljesen ok. :-)


(Jah, ne lepődj meg, ilyen kérdést már én is írtam ki, és jött privát üzi 2x is, egy tamponellenes idiótától F_CK felhasználónévvel, idézem az üzeneteit:

1.

Az üzenet küldője: F__CK

Az üzenet címzettje: Ismeretlen kérdező

Az elküldés időpontja: 06-07 15:56

Az üzenet oka: A kérdés: 6 hetes kontroll után visszatérhetek a tamponhoz, és hordhatok már tangát?

Az üzenet szövege: gáz vagy!


Az üzenet küldője: F_ck

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: 04-21 20:52

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: A testvérem áttért az OB használatára. Lehet esetleg valami baja tőle?

"14 éves korom óta használok tampont, semmi bajom nincs tőle! Inkább, mint egész nap a lábam között legyen a betét. Utáltam nagyon. Emellett jobb.."

Az üzenet szövege: légy büszke magadra ribi:@


Szóval vannak ilyen nyomingerek, ne is törődj vele :)

De érdekes, szerintem tuti kitörölték, mert kisbetűvel ill nagybetűvel is regelt..:D

2.

2012. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!