Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekvallalas elott van...

Gyermekvallalas elott van ertelme mellplasztikat csinalni, vagy inkabb utana erdemes?

Figyelt kérdés

Mar van ket gyermekunk, de szeretnenk meg egy babat kb ket ev mulva.

Az elso terhessegnel sajnos sokat hiztam, pedig nagyon vekony alkat vagyok, utana nagyon hamar lement minden magatol, de a mellem is eltunk.

Nagyon zavar, mindenkeppem megcsinaltatnam.

Kovetkezo tavaszra terveztuk, mar a penzt is osszeraktuk ra, kozben biztosra eldontottuk, hogy szeretnenk a harmadik babat is.

Voltam konzultacion tavaly, akkor mondta a doki, hogy izom ala lesz rakva a szilikon felig. Allitolag igy kevesbe deformalodhat az idovel, vagy kisebb sulyvaltozas miatt es a szoptatast sem befolyasolja.

Teny, hogy van baratnom, aki harom gyereket szoptatott mar mucicivel es nem volt gondja, a formaja sem sokat valtozott elmondasa szerint.


Ha van kozottetek olyan, akinek van tapasztalata, adnatok nekem tanacsot?

Erdemes baba elott masfel evvel megcsinaltatni, vagy inkabb utana?

A ferjem azt mondja, hogy varjunk inkabb a mutettel, nehogy utana ismet elegedetlen legyek vele. De turelmetlem is vagyok, mar hat eve erre varok...

Attol nem felek, hogy sokat hiznek ismet, csak az elso babaval szaladt el velem a lo, a masodik terhesseg alatt mar normalisan ettem es csak tiz kilot hiztam, erre figyelnek legkozelebb is.

Mit gondoltok?


2012. aug. 18. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Inkább utána, ha már mindenképp szeretnél szilikonmellet.

Nekem is pici, de soha nem feküdnék kés alá emiatt. :)

2012. aug. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szülés/ szoptatás után kellene,mert a melledben a mirigyek megnőnek,kényelmetlen lehet hatalmas cicikkel lenni... Bár a szoptatást nem befolyásolja.

Nem tudom mennyi idő után regenerálódik a mell,mennyi idő mire megszokják a környező szövetek az implantátumot,de szerintem- ha 1,5 évvel későbbre tervezitek a 3. gyerkőcöt összehozni- simán belefér.

Ha lenne annyim,én is megcsináltatnám :-)

(Na,nem hatalmasra,olyan belövellt állapotára,az nekem ideálisnak tűnt).

2012. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! :)

Inkabb szoktatom magam a gondolathoz, hogy harom ev mulva lesz cici, de kerek idopontot egy ujabb konzultaciora, megkerdezem konkretan a dokit is. Remelem korrekt lesz es realisan valaszol, nem csak azert mondja, hogy csinaltassam hamar, hogy most legyen meg a bevetele belolem es nem evek mulva. Ezert is vagyok kivancsi inkabb "fogyasztoi" tapasztalatokra.

En sem hatalmasat szeretnek, lanykorombam 80B volt es formas, azzal jol elvoltam.

De az elso szules utan A-s lett, raadasul sportolok, izmos vagyok, igy ez nagyon nem tetszik. Kb 80C-nek megfelelore gondoltam es a doki is akkorat javasolt a testalkatomhoz. Mivel vekony vagyok, igy ettol nagyobb mar gnom is lenne, az nem tetszik.

2012. aug. 18. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Nos az első után megcsináltattam, csodásak lettek, nem izom alá tették hanem mirigyállományba , nem akartam több babát, aztán még is lett, és tudtam szoptatni, egyszer sem volt mellgyulladásom és az alakja ugyan olyan maradt mint volt, nekem csepp alakú van betéve, természetes hatású, én hitelre vettem , mert így könnyebb volt havi tízezret befizetni rá, a medicreditnél, direkt plasztikára adnak hitelt ha van melóhely akkor még kezes se kell, ha nincs melóhely akkor kell egy kezes és már utalják is a dokinak a pénzt. Szerintem simán megcsináltathatod, ha terhesség alatt hordasz melltartót akkor csodásak maradnak hidd el.
2012. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Szabad tudni,hogy mennyibe került a plasztika,mennyi idő alatt fizetted ki? Havonta csak 10 volt az elsőtől az utolsóig a részlet???

2012. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én plasztika után szültem. Igaz már kb. 8 éve volt szilikonom izom alatti, így nem volt kérdéses, ha változik, akkor is csere lesz előbb utóbb.

Szülés óta eltelt 1 év. Nem híztam sokat, de a mellem 2 számmal nagyobb lett szoptatás alatt, mert sok tejem volt. Most igaz kisebb lett a mellem, de elég pöttyedt maradt. Nem lóg, nem csíkos, de ha lehajolok akkor nem annyira szép. Ruhába nem látszik sok változás, de én tudom, hogy a sok tej kitágította a mellemet és picit rendbe kell hozni a hamarosan esedékes 10 éves szilikon cserénél. Biztos kell egy picit nagyobb szilikon, de azért nem szeretnék sokkal nagyobbat csak hogy pont feszes legyen újra.

Neked is érdemes elgondolkodni ezen, hogy a szoptatás hatására hogy változott vagy fog változni az alakja. Nem beszélve arról, hogy lehet gondot okoz a tejképzésben, de ez azért csak kis számban fordul elő.


C27

2012. szept. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, és az nem igaz, ha melltartót hordasz nem tágul úgy ki vagy nem lóg. Én még éjjel is hordtam és géppel fejtem le, ha sok volt, tehát igyekeztem nem nagynak hagyni a mellemet. De hát mit csinálja a sok tej nagyobb úr volt...ami azért babám miatt jó volt.


C27

2012. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!