Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elengednéd kislányodat a...

Elengednéd kislányodat a nővérével vásárolni, ha annak a fülhallgató egyfolytában a fülében lóg?

Figyelt kérdés
3 éves a kislányom,és 14 a nagy.A kislánykám odavan a nővéréért,és fordítva is igaz.El szeretné vinni vásárolni,játszóházba,csak úgy ketten,viszont a nagylányom állandóan zenét hallgat fülhallgatóval,utazásnál mindig,de otthon is sokat.Ha megkérném,hogy ne vigye magával,biztos,hogy azt mondaná,"jaj anya úgyis figyelek Rékára,tudod,hogy nem vonja el a figyelmem a zene."Elengedjem őket?
2012. aug. 21. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
3 évest. Kizárt dolog, hogy elengedném.
2012. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja,és szokott néha az oviba menni érte,de az itt van közel.
2012. aug. 21. 13:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog !!!
2012. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
3 éves, teljesen kizárt,hogy elengedjem,a nagyobbiknak meg elmagyaráznám,hogy nem kell mindig a fülében lennie annak az izének...
2012. aug. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

14 evesen olyan felelossegtudatos voltam, hogy az akkor 3 eves unokahugomat rambiztak 4 napra, mert elutaztak a szulei. Atmentem hozzajuk, kaptam kulcsot, vettunk a boltba reggelit-vacsorat. Fozni foztek elore, azt csak meg kellett melegitenunk. Altattam, furdettem, ha sirt megnyugtattam, setaltam vele, jatszotereztunk, es ketten voltunk az otthonukban 4 nspig. Nyugodt szivvel biztak ram, mert megbiztak bennem. De ez en voltam, imadtam a gyerekeket es erettebb voltam a koromnal, legalabbis ebben:)

Ma 21 eves vagyok es 22 hetes kismama:)

Elengednem a 3 eves lanyomat a 14 evessel, ha ugy latom, hogy megbizhato. De ez a fullhalgazos dolog eleg bizarr. Beszelj vele errol.

2012. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megbízható alapvetően,és tudom,hogy nagyon figyelne rá,meg vigyázna,és teljesen oda meg vissza vannak egymástól,és ha itthon van a nővére én teljesen megszűnök,de félek akkor is.
2012. aug. 21. 13:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem elengedtek ennyi idősen az ennyi idős húgommal, és nem lett semmi baja. Attól lehet rá figyelni. Én elengedném, de én a saját példámból indulok ki.
2012. aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha megbízható, és tudom, hogy vigyázna rá, akkor elengedném, 1 feltétellel: A fülhallgató és az IPod, MP4, vagy akármi itthon marad. Biztos, ami biztos alapon. De elsőre ne olyan messze és ne sok időre menjenek.
2012. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem engedném. És mi az hogy ha azt mondanám úgyis ezt válaszolná..Milyen szülő vagy te?
2012. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogyhogy milyen szülő????


Én meg az öcsém együtt jártunk suliba busszal meg hévvel én 9 éves voltam az öcsém meg 6....


soha semmi baja nem lett vigyáztam rá...


Ha megbízható a nagylányod miért ne engednéd el őket??

2012. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!