Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha 16 hónapos...

Mit csináljak, ha 16 hónapos fiam, ha nem vele foglalkozom, egyfolytában sivalkodik, ordít, örjöng?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 08:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ez sokunknál elég probléma,mert az anyuka nem lehet minden percében a kicsivel,néha lazitani is kell!Én azt csináltam,hogy adtam neki mesekönyveket meg autókat!Volt mikor bekapcsoltam neki egy mesét a TV-be vagy tettem be egy CD-t!Ha továbbra is visitott,hisztizett,nem vettem róla tudomást,mert rájöttem,hogy mennél többet magyarázok,mennél több figyelmet forditok rá,annál jobban visit!Hagytam,nem szóltam hozzá,azt rájött egy idő múlva,hogy feleslegesen visit,senki se foglalkozik vele!Most 3 éves,néha még próbálkozik,de csak ritkán!!Úgyhogy kitartás,be kell vetni minden praktikát!

Sok sikert!:)

2009. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!