Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az hogy amióta...

Miért van az hogy amióta megszületett a fiam, ingerlékeny vagyok, egyfolytában sírok, ráadásul a férjem is szó szerint idegesít, pedig nem szól kettőt sem!?

Figyelt kérdés
3 hete szültem,van egy 4 éves lányom,és elég rosszul érzem magam lelkileg! Hogyan mászhatnék ki belőle???? Mitől van??????Mi ez?????????
2008. nov. 14. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
szules utani depreszio!! orvos!!
2008. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
szia.35 hetes kismami vagyok és én is ilyen vagyok.állandóan sírok,ha szólnak ha nem...párom is és mások is megjegyezték hogy mi van velem,me nem voltam én ilyen....szóval nem vagy egyedül.én is állandóan feszengek,persze ok nélkül...amióta terhes vagyok azóta nagyon lelkis lettem...szóval már mindenki várja hogy megszüljek...kitartás neked is.majd csak elmúlik...
2008. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szia,


A lényeg, hogy bevallod, és észreveszed hogy valami nem stimmel.

Kérd meg a családodat, hogy kicsit legyenek veled türelmesebbek, segítsenek neked. A nagylányt valaki vegye le most a válladról kicsit.

Próbáld elfogadni a család szeretetét és ne utasítsd el őket..

2008. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Ha tudod a családod segítségével meg tudod oldani a javulást ha pedig nem megy orvos, pszichológus segítségét is vedd igénybe.

De remélem sikerül minél előbb kimászni ebből a nehéz helyzetből.

Az ember akkor tudja meg hogy milyen amikor benne van és az is érdekes hogy a 4 éves lányoddal nem voltál ilyen, a mostani picivel meg igen. Hiába más élethelyzet, változunk mi is.

Próbáld meg minden apróságban a szépet, jót nézni és akkor kicsit könnyebb lesz.

Kívánom, hogy minél előbb kilábalj ebből.

2008. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2008. nov. 15. 10:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.Az én nagy fiam szintén 4 éves,mig a kicsi 3 hónapos.Nekem is vannak ilyen időszakaim,mikor minden rossz,mindenki idegesit,még a gyerekek is.Nekem az vált be,hogy a párom elvitte őket egy-két órára,igy feltöltödtem kicsit.Utána minden újra jó volt! :)
2008. nov. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!