Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen halat szoktatok adni 2...

Milyen halat szoktatok adni 2 év körüli gyerekeiteknek és milyen gyakran?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, hogy hogy csináljátok meg neki.
2012. aug. 23. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
hekket kirántom. De nem eheti önállóan és leszedem a prézlit, hogy lássam, van-e benne szálka. Imádja.
2012. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi oceanhoz kozel lakunk. Imadja a tilapia-t. Ugy tudom azt otthon is lehet kapni fagyasztva. File, tehat nincs benne szalka es a bore is le van huzva csak szin tiszta husi. Siman vajban megparolom. Nem rakok ra sot, semmit. Szereti a lazacot is de az nagyon draga, ugyhogy az ritkabban van. Most volt a ferjem pecazni kinn a vizen, hoztak mindenfele csodat, kek capat is...kivancsi vagyok ahoz mit szol majd a Picur.
2012. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lidlben veszem, pangasus halfilé.

Rántom, vagy pedig burgonyával brokkolival vegetával össze főzöm, kb. 10 perc, majd leszűröm, 1 kanál tejföl, 1 kanál vajjal össze töröm. Imádja.

Heti 1x van hal.

2012. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi afrikai harcsát és lazacot szoktunk enni. Mostanában ritkábban, mert nem járok arra vásárolni, de volt hogy heti egyszer evett. Szerette. Csak simán a sütőbe beteszem letakarva egy kis citrommal és friss fűszerrel.
2012. aug. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lazac nem is rossz ötlet, kipróbálom én is. Régebben minden héten volt hal, míg meg nem unta, akkor megette amikor kész lett, majd ebédkor meg az enyémből is.
2012. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hetente egyszer igyekszem halat tenni az asztalra. Tengeri halat szoktam filéből, változatosan fűszerezem, szerencsére szeretik a srácok. Lacaz, pangasius, tőkehal és lepényhal van leggyakrabban.
2012. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mentek a kezecskék:-).


A pangasiust én is szerettem, de mostanában annyi mindent hallani róla. Fagyasztva veszitek vagy frissen.

2012. aug. 23. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!