Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1,5 éves gyerkőc mellett...

1,5 éves gyerkőc mellett visszamennél dolgozni, ha egy nagyon jo ajánlatot kapnál?

Figyelt kérdés
Anyósomra tudnánk bizni a kisfiunkat. Nem a legjobb körülmények között vannak (inkább csak felügyel a gyerekre, minthogy foglalkozna vele), de a férjem is sokszor tudna vele lenni. Lelkiismeretfurdalásom van, hogy mit tegyek. Nemn szeretném, hogy lelkileg sérüljön. Mit csinálnátok? hétfőig el kell döntenem.
2012. aug. 26. 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Igen, én mennék. Rettegek így is attól hogy nem lesz majd munkám mire oda kerülne a sor. Ez a Picúr érdeke is egyébként...
2012. aug. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Hogy felügyel úgy, hogy nem foglalkozik vele? Én csak akkor mennék vissza dolgozni, ha maximálisan jó helyen tudnám a kicsit. EGyébként nem.
2012. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én voltam hasonló helyzetben és nem mentem vissza. Egy bankfiók vezetésével bíztak volna meg. A döntésemben közrejátszott az is, hogy rengeteget kellett volna utaznom és többnapos képzésekre járnom a munkám mellett, így pedig végképp nem tudtam volna összeegyeztetni a picivel.
2012. aug. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
30%
A gyereket az neveli akivel a legtöbbet együtt van.Onnan lesi el a viselkedésmintákat és attól tanulja meg amit lehet.Ha a saját nevelésedet szeretnéd viszontlátni mire felnő akkor legyél minél többet vele és ne csak felügyeld hanem fejleszd is amit csak tudsz rajta játékosan.Az átlag dolgozó ember később már csak akkor van együtt a gyermekével egyhuzamban több hétig ha nyaralás van vagy beteg valaki.Soha az életben nem leszel vele ennyit mint 0 tól három éves koráig.Én nem adnám senkinek oda.Remélem tudtam segíteni.
2012. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Én a múlt héten kaptam egy szuper ajánlatot a munkahelyemről (nagyon magas fokú kinevezés), a feltétel az, hogy szeptemberben vissza kell mennem dolgozni. Visszautasítottam az ajánlatot, mert soha többé nem lesz a gyerekem ilyen pici és "kiszolgáltatott", ajánlatot meg még kaphatok. 16 hónapos a kislányom.
2012. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek... hihetetlenül tanácstalan vagyok..
2012. aug. 26. 13:19
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Bölcsi esetleg??

Én elvállalnám a helyedben, mert a munkahely nagy kincs mostanában.

A férjed mit mond?

2012. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Elvállalnám. Manapság nagyon nehéz munkát, főleg jó munkát és jól fizetőt találni. Nem tudom meddig szerettél volna otthon maradni, 2 vagy 3 éves koráig, de azért 1,5 évesen már nem olyan kicsi, mintha egy pár hónapos baba mellett mennél vissza.
2012. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én inkább bölcsibe adnám, ha annyira jó az ajánlat!
2012. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
3 éves koráig szerettem volna itthon maradni. A férjem is tanácstalan, mert nem tudja még milyen lesz ha nem leszek itthon. Én is itthon lennék azért, egyik héten 3, másikon 4 napot dolgoznék. bölcsibe nem tudom felveszik e (van-e hely)
2012. aug. 26. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!