Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbaba mellett érdemes...

Kisbaba mellett érdemes munkát vállalni? Ha igen mit?

Figyelt kérdés
Lehet terhes vagyok,ezmég nem derült ki 100%ra.A párommal lassan összeköltözünk és szeretnénk a babának mindent megadni de végülis nem szegényesen élni.
2012. aug. 26. 01:04
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Érdemes. Az én anyukám utolsó napig dolgozott terhesen. Egy év feléig volt otthon velem, de dolgozott közben is (otthon, papírmunkát).


Aztán visszament a munkahelyére, mert kellett a pénz. Apu besegített a háztartásba (sokat), és azt mondhatom, sosem éreztem anyukám hiányát, mindig tudott velem foglalkozni, bármivel fordulhattam hozzá.


Azért írom le ezeket, mert ha a párod megfelelő partner, akkor mindenképp ezt az utat válaszd.


Én nagyon kellemes gyerekkori estékre emlékszem. Hazament a család, közösen elvégezték a házimunkát (mikor nagyobb lettem, én is segítettem), aztán leültünk beszélgetni, tévézni, mesélni, játszani.


Senkire sem hárult aránytalanul nagyobb teher, így jutott időnk egymásra.

2012. aug. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Míg nagyon kicsi, próbálkozz részmunkaidővel, ami nem terhel le aránytalanul. Később már mehet 8 órában, ha a párod tényleg olyan, hogy fifti-fiftiben vállalja a házimunkát-kicsivel való foglalkozást. :)
2012. aug. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nektek hát igen elég elgondolkodtató kérdés mivel nekem szar gyerekkorom volt anyukám részéről, nem foglalkozott ugy velem mintha a lánya lennék,és még a mai napig sem ígyvan.2 testvérem van rajtam kívül mindig ők voltak a mindenség:D Na pont ezt nem akarom elkövetni a sajátommal,minnél több időt akarok vele tölteni és igazából nem csak az anyukája hanem a legjobb barátja szeretnék lenni:)))Remélem sok ember ígyvan ezzel.
2012. aug. 26. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!