Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak én látom azt, hogy...

Csak én látom azt, hogy manapság a szülők nem jól nevelik a gyerekeiket? .

Figyelt kérdés
..Nem is csak a nevelés..hanem ahogy bánnak velük. meg szerintem eléggé tudatlanok, pl a cumi.. az hagyján, hogy nem bírja hallgatni a gyerek visítását, és a szájába nyomja, nem nyugtatja, de ha a cumi leesik a Földre ugyanúgy törlés után belenyomja.. meg ahogy beszélnek velük ááh szerintem elég sok borzasztó eset van.. persze vannak jó szülők is, akik tájékozottak.. de mintha egyre több lenne a.. szerintetek?

2012. aug. 27. 01:04
 1/9 anonim válasza:
egyet értek veled. sok embert nem is értek hogy vállalhatott gyereket. igazából ahogy fejlődik a világ szerintem úgy "romlik el" az ember. de hál' isten vannak még normális, törődő szülők akik mindent megadnak a gyerekeiknek ( legalábbis próbálnak) és szeretetben nevelik őket. csak sajna ahogy írtad egyre több a felelőlen szülő.
2012. aug. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig manapság sokkal felelősségteljesebbek és okosabbak a szülők, mint régebben voltak.
2012. aug. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt tudtad, hogy egy gyereknek több kilő koszt kell megennie?

DeadHorse, neked van gyereked?

2012. aug. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-sel értek egyet. Tudatlan és/vagy agresszív emberek - és köztük szülők - mindig vannak, lesznek, de szerintem valószínűleg összességében tájékozottabbak, felelősségteljesebbek a szülők, mint régen.
2012. aug. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Régen is elég sok gyerek cumizott, aki nem annak nagy része az ujját szopta. Az túlzott fertőtlenítés sem jó, egy egészen pici baba szájából meg nem nagyon tud a földre esni a cumi (általában fekszik a babakocsiban)

A beszéd más téma. Mondjuk mire gondolsz konkrétan a kiabálásra trágárságra, vagy a buta gügyögésre? (egyik sem jó, számomra mindkettő szörnyű.)

2012. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jó egy gyerek fejlődésében, meg az immunrendszerének kell egy kis kosz.. na de az aluljárós fertőző pisis izé is?... szerintem régen jobban törődtek a gyerekkel.
2012. aug. 28. 17:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogyis törődtek jobban, most már nagyon jó fejlesztések vannak, amire viszik is a gyerekeket. Nyelvekre tanÍtják őket.Táplálkozásukra, vitaminokra jobban odafigyelnek.És még sorolhatnék millió egy dolgot.
2012. aug. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és a mai gyerek szerinted normálisabbak? tévedsz. egyre sanyarúbb. beszélgess el egy ismeretlen gyerekkel.
2012. aug. 28. 17:49
 9/9 anonim ***** válasza:
igazad van
2015. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!