Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülők, akik örökbeadták a...

Szülők, akik örökbeadták a gyerekeiket, miért döntöttek így?

Figyelt kérdés

2012. márc. 9. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én örökbefogadó anyuka vagyok,a két gyermekem ugyanattól a vér szerinti anyukától van ,anyagi ellehetetlenülés miatt döntött így ,hogy nem vállalja a kicsiket.
2012. márc. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

barátnőm foglalkozik ilyen esetekkel, de többségében elveszik a szülőktől a gyereket. ritka az hogy vissza kapják. Pl most olyan kisfiúval vannak aki 1 éves és csak ülni tud. görbe a gerince, rágja magát stb. ő pl soha nem mehet vissza. De van egy másik aki fél év körüli, de az anyja 14 éves...na ott küzdenek érte, de remélem nem kapják vissza. Legutóbb az anyuka jött és mondta hogy "a barátom adott nekem éveket." kérdezték hogy mit csinált? aztán kiderűlt hogy nagykorúsította...szóval....ez így ....nem tudom nameg érdekes ez az egész...

De aki önszántából mond le róla az általában azért mert tudja hogy rossz lenne a babának és szeretetből teszi hogy jobb helye legyen

2012. aug. 27. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!