Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy bizonyos...

Miért van az, hogy bizonyos szülők nem tudják más szülőket és gyerekeiket elfogadni úgy ahogy van?

Figyelt kérdés

Olyan mintha mindenbe bele kellene kötniük. Ha a szülő jót ír a gyerekéről, akkor azért , ha rosszat akkor azért. Már többször olvastam, valahogy mindig majdnem trágárságba köt ki a dolog. Nem tudom megérteni miért. A kérdést egy másik kérdésre adott válaszok ihlette meg:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

Miért lesz a vége mindig személyeskedés? Valaki tud erre választ. Vagy már ott tartunk, hogy szülők, tényleg nem fogják elmerni mondani örömüket-problémájukat, mert valaki úgyis okosabb lesz és jobban tudja és megmondja a tutit. Ez csak nekem furcsa vagy ilyen a világ?


2011. ápr. 4. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt vettem észre, hogy sok anyukát már az írásából felismerek, (a %-a alapján is) némelynek borzasztóan arrogáns stílusa van. Őket nem tudod meggyőzni, nem kell velük foglalkozni:)
2011. ápr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Mert nem tudnak olvasni vagy szövegértelmezési probléma lép fel náluk.

Itt konkrétan nem a kérdező a hibás, hiszen egy szóval nem állította, hogy zseni lenne a gyerek. Hanem vki írta és már ki is tört a botrány.

Egyébként vannak ilyenek, én is megfigyeltem, az eredeti kérdésre nem is válaszolnak, azt keresik, hogy kibe tudnának belekötni (legyen bármi a kérdés, egy igenbe is képesek) és ami a halálom (és megmutatja a valódi IQ szintjüket) jönnek a százalékkal- mintha az egyébként bármit is jelentene.

2011. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!