Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet feldolgozni, hogy...

Hogy lehet feldolgozni, hogy nem lehet gyereked?

Figyelt kérdés
:'(
2012. aug. 27. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy nem lehet gyermeked? Növéremnek 3 orvos mondta hogy nem lehet gyermeke és rá egy évre teherbe esett! A mai világban ha van méhed akkor lehet gyereked! Feldogozni, nagyon nehéz de ha tényleg az van akkor valahogyan el kell fogadni!
2012. aug. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2012. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jujj,szegény! :( Biztos hogy nem lehet? Miért ha nem gond leírnod. Nekünk 1 év után jött össze,már én is megvoltam ijedve és mikor nem gondoltam már rá hogy azért késik akkor jött össze. Remélem neked is összejön. De igazából a kérdésedre nem tudom a választ,sztem feldolgozni nem lehet max beletörődni. :(
2012. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem gyakorlatilag nincs méhem.
2012. aug. 27. 15:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha fizikai lehetetlenség lenne(méh hiánya)vagy minden,de tényleg minden lehetséges módszerrel sem sikerült volna,örökbe fogadnék egy újszülöttet!A feldolgozása biztos hogy hosszú folyamat,és nagyban függ a miértektől is. A saját "lelki-egészségemért"talán szakember segítségét is kérném ebben!De talán sosem adnám fel legbelül!
2012. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nincs méhed? Bocsánat, ha így megkérdezem. Csak a 21. században már annyi mindenre tudnak megoldást, még fél méhhel, vagy 1 petevezetővel is teherbe lehet esni...Nálad mi a gond? (Persze csak ha nem érezd tolakodásnak a kérdésemet)
2012. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
5 vagyok,most látom a kommented :( Szedd össze magad lelkileg,és fogadj örökbe,én biztos ezt tenném!Boldoggá tehetsz egy kisbabát-és boldoggá tesz téged egy kisbaba!Azért azt te is tudod,hogy az anyaság még nem feltétlenül egyenlő egy baba kihordásával,megszülésével,a "munka"utána kezdődik!De előbb lelkileg tényleg "béke" kell,kívánok sok erőt hozzá!
2012. aug. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most derült ki? fogadj örökbe:)
2012. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Legjobb hogy örökbefogadsz egy kisbabát és megadsz neki minden szeretetet, sajnálom, kitartás legyél erös
2012. aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Amikor szóba akarom hozni az örökbefogadást, a párom hallani sem akar róla.


Pedig úgy szeretnék egy kisbabát.

2012. aug. 27. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!