Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő sikertelen próbálko...

Mennyi idő sikertelen próbálkozás után érezted már azt, hogy neked soha nem lehet gyereked?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 12:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Már az elsőnél:( Vannak problémáim és ez miatt az orvos is mondta hogy nehezebb és a félsz bennem van :(
2011. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A legszornyubb a masodik év volt de végul sikerult.5év utan szuletett a fiam.
2011. nov. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én most érzem úgy... :( :(

3,5 év után... egyszerűen elegem van, már nem tudok reménykedni, úgysem jön össze. :( :(

2011. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én elsőre teherbe estem,nagyon őrültünk,de sajnos rá hétre elvetéltem....Azótanem tudok teherbe esni,és eltelt tőbb,mint egy év.Én már nagyon kétségbe vagyok esve,nem merek már reménykedni,mert mindig bele éltem magam,és nagyon rosszul esett amikor koppantam.Ha jnni akar akkor jnni fog,nem szabad mindig ezen rágódni.Üdv.

2011. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Sajnálok mindenkit, mélyen együtt érzek veletek.

Mi most tartunk 2 év sikertelenségnél és már nem hiszek a csodákban.

2011. nov. 20. 13:02
 6/16 anonim ***** válasza:
6 év után. Aztán ahogy belenyugodtam a gondolatba, összejött. Most 17+1 hetes vagyok.
2011. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én idén tavasszal éreztem ezt, ami a mai napig tart.

Mi már 5,5 éve várjuk a pozitív tesztet, de semmi...:(

2011. nov. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én még 3 év után (közben 1 missed) is 100%-ig biztos voltam benne, hogy semmi baj velünk, és jönni fog a bébi. Amikor nem görcsöltem rá, össze is jött. Anyukámnak annak idején azt javasolta a doki, hogy felesleges szednie a fogamzásgátlót, mert nem valószínű, hogy valaha is terhes lesz, abbahagyta, és már a következő hónapban terhes lett velem. Na, szóval sokszor nem az orvosokon múlik.
2011. nov. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát én most kezdem a gondolatot elfogadni hogy sose lesz gyerekem!11 év küzdelem és sok-sok lombikkal a hátam mögött már nem tudok reménykedni.
2011. nov. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ugyanígy járt a szomszédasszonyom, ahogy az utolsó. Az 10 év után volt. Megbeszélték, hogy akkor úgy kell teljes értékű életet élniük, hogy nem lesz gyerekük. Sokat hajtottak amúgy is a munka miatt, a srácnak volt egy balesete is, amit "megúszott" szerencsésen. És akkor azt mondták, leállni. Egymással foglalkoztak, elkezdtek vitaminokat szedni, hogy kicsit felerősítsék a szervezetüket, meg pénzkereset címszóval fogtak hozzá. És láss csodát, pár hónapon belül terhes lett a csajszi. Aztán alig hogy megszületett az 1., talán 4 hós volt, újra teherbe esett a másikkal. Szóval nem kell feladni. Csak sok minden agyban dől el.
2011. nov. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!