Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet feldolgozni, hogy...

Hogy lehet feldolgozni, hogy nem lehet gyereked?

Figyelt kérdés
:'(
2012. aug. 27. 15:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sok a mendemonda arról, h ált, kisebbségi babákat ajánlgatnak, hogy azokat vigyék. De ez nem így van! Sajnos sok babát hagy ott az anyja (mondjuk még mindig jobb, mintha a szekrénybe tenné); és nem kell kisebbségi babát választani! Ugyanolyan szeretettel lehet nevelni, mint a sajátot. Egyébként ez is-mint minden- agyban dől el. Nagyon szép a terhesség, meg minden, de az anyaság része utána jön, jól írja vki.
2012. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi beszélgettünk erről a párommal és megállapodtunk hogy ha nem lehet, örökbe fogadunk. Ha hallani sem akart volna róla, azt hiszem alaposan végiggondolva lehet hogy elhagytam volna és kerestem volna olyan férfit magam mellé aki elfogadja hogy attól hogy számomra a szülés lehetetlen, még szeretném átélni azt ami utána következik. Szóval úgy fogtam volna fel, hogy önző.Persze ennek millió árnyalata van, de a végeredmény ugyanaz lenne számomra, őmiatta nem lehet, pedig lehetne.... Ez csak az én véleményem és az én érzésem az anyasággal kapcsolatban, nem a párodat vagy a hozzáállását minősítettem.
2012. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!