Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan, és mennyi idő után...

Hogyan, és mennyi idő után fogytatok le a terhesség után?

Figyelt kérdés

Hány éves volt a baba?

Mennyit szedtél fe, és mennyit sikerült leadni?

Fogyóztál, vagy genetika?


2012. aug. 27. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem még nincs gyerekem, de anyám történetét el tudom mondani. 40 évesen szült engem. Terhesség előtt 50 kg volt, szülés után 52.

A plusz 2 kg a szoptatás alatt eltűnt róla. Mondjuk ő odafigyelt arra, hogy mit eszik, illetve sokat mozgott terhesség és szoptatás alatt is.

2012. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2 kiló? hát az lehetetlen, a magzatvíz, a lepény, í baba, a vértöbblet biztos, hogy önmagában csak ezek nyomnak 4-5 kilót...
2012. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Terhesség előtt 50 és szülés UTÁN 52.


A hízásba most a saját testzsírját számoltam bele, magamat és a többi cuccot nem, mert engem nem kellett "lefogyni". Azt a zsírtöbblettel szokás csinálni.

2012. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

De az előbb említett édesanyám anyja, tehát nagymamám kevesebb súllyal ment szülni, mint amennyivel teherbe esett. Neki pechjére közbejött egy világháború és végigéhezte a terhességét.

Anyám, mint magzat, parazitaként viselkedett és elszívta magának, amire szüksége volt. Most 68 éves és még mindig egészséges, hiába éhezett nagymamám a terhesség alatt.

2012. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Igen, valahogy így értettem a kérdést, hogy mennyi volt szülés előtt, és mennyi idő múlva sikerült visszafogyni arra a súlyra, ha sikerült.

2012. aug. 27. 20:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 62 kg voltam amikor teherbeestem, 78 kg voltam mikor szülni mentem, 70 kg voltam amikor kijöttünk a kórházból. 13 hónapos a babám, lassan újra 62 kg vagyok, de még 8 kg-ot szeretnék leadni. 7 hónapos koráig szoptattam, de csak pár hete kezdtem el fogyózni, egyszerűen csak azért mert most álltam rá készen.
2012. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 55 kg voltam mikor terhes lettem, 72vel mentem szülni, szülés után egy héttel 62 voltam, innen jött a kemény munka, hogy szülés után 9 hónappal ismét 55 vagyok, de még 3 kg-t le akarok adni. Ja és még reggel este éjjel szoptatok, de nem genetika miatt ment le, mert emiatt inkább csak jönnek fel a kilók.
2012. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lányomnál 62 kg-mal lettem terhes, 72vel mentem szülni, 65-tel jöttem haza, 3 hét múlva 60 kg voltam. Szép lassan visszajött 4 kg, mire a lányom 1 éves lett, ő 11 hónapig szopizott.

64 kg-mal kezdtem az ikrekkel a terhességet, 77-tel mentem szülni 36 hetesen. 66-67 voltam szülés után, 17 hós korukig szopiztak az ikrek, akkorra 70 kg lettem. Na ott akkor határoztam el jan 1-én, hogy elég. Odafigyeltem mit eszek, kenyér, pékárú, lisztes, cukros kerülve, minimalizálva, így 4 hónap alatt 13 kg ment le. Most 2 visszajött, így 59-60 között mozgok, most gyűjtök erőt megint hogy 55-56-ra beálljak, még nem sikerült.

2012. aug. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

első fiamnál 22 kg-t híztam ő 8 hónapos koráig szopizott addig lement mind nem csináltam semmit sem sőt 4 kilóval kevesebb lettem mint előtte.

a második fiam 11 hónapos vele csak 11 kg-t híztam ebből 6 ment le a szüléssel utána 4 hónap múlva kb még 2-3 kg, azután elkezdett visszajönni 4 kg mire fél éves lett. akkor mikor már hozzátáplálni elkezdtem tornázni meg diétázni elég keményen de csak az a 2 kiló ment le. Állítólag a torna miatt többnek tűnik de a mérleg szerint nem. Ő is 8 hónapos koráig szopizott, most ha elkezdődik az ovi a nagynak utána elkezdem én is komolyabban venni a fogyizást.

2012. aug. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Teherbeeséskor 46 kg voltam. Szüléskor 62 kg.

Szoptatás alatt sok "felesleg" volt rajtam, miután abbamaradt a szopizás elkezdtek lecsörögni rólam a plusz kilók, csak úgy. 50 kg körül álltam meg, jobban már nem megy le, igaz nem is teszek érte semmit...

2012. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!