Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ételallergiás gyerekek szülei!...

Ételallergiás gyerekek szülei! Melyik cégtől rendel nektek speciális ételt a bölcsőde/óvoda/iskola?

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Vidéken élünk. Nekem kell naponta főzni rá. Félárú étkezésre lennék jogosult, de minek, ha nem tudják megoldani, pedig egyszerű tejfehérje allergia, semmi más :-(

Próbálok hasonlókat csinálni, pl, ha tejbegríz van, akkor neki ne paprikás krumpli legyen. Elég fárasztó, főleg, hogy mellette 8 órában dolgozom.

Ráadásul mivel naponta van joghurt vagy turórudi, vagy valami nasi, így arról is nekem kell gondoskodnom, és aki tudja ezeket az árakat, az látja, hogy az emelt családival kitörölhetem :-(

Egy vidéki kétgyermekes anyuka

2012. aug. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos én is hasonló cipőben járok, csak épp most hogy óvodás lett, már nem vihetem neki az ebédet, mert az a szabály, ha tudják biztosítani, akkor nem vihetem (a bölcsi nem tudta). Csak épp 670 Ft egy darab ebéd (A reggelit és az uzsonnát vihetem majd neki) Keresnék olyan céget, ami ennél olcsóbban is szállít speciális kaját. Hiába van három gyerekem, és csak a felét fizetjük, úgy is rengeteg a többiek ebédjével együtt...

Ha megszervezném, hogy máshonnan rendeljek, akkor szerintem az óvoda nem tiltakozna, csak épp nem tudom melyik cégnél lehet, a netes kereséssel meg nem boldogulok olyan jól, és gondoltam, hátha van valakinél valami konkrét bevált hely.

Nem is kérdés, hogy jobban kijönnék, ha én vinném, de nem engedik...

2012. aug. 28. 09:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is vidékiek vagyunk, és az óvodának kötelessége eltérő étrendet is biztosítani.

Tejfehérje nálunk is, mindent kap az oviban, tejmentesen, egyedül a rizstejet viszem neki, ha a többiek kakaót isznak, ő is tudjon.

2012. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs, a lényeg lemaradt, egy fillérrel sem fizetek többet, mint a többiek.
2012. aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!