Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jövőhéten viszitek oviba-bölcs...

Jövőhéten viszitek oviba-bölcsibe a gyerkőcöket? Ha igen, nem féltek, hogy karácsonykor betegek lesznek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hétfőn-kedden még mennek.

A betegség lehetősége mindig mindenhol benne van a pakliban.

2011. dec. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kisifiam szerdáig még megy, eddig sem volt beteg remélem nem pont most fog összeszedni valamit.
2011. dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
keddig megy,szerdától már szabin vagyok.Kisfiam újra náthás és köhög, remélem azt a 2 napot már kibírja.
2011. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem,én már pénteken sem vittem,mert szakmai nap volt,és nem viszem összevont csoportba.Imádja az ovit-3 éves szeptemberben kezdte-ám mivel a magam ura vagyok,itthon tudok vele maradni.Különben nem beteges,tehát nem az ettől való félelem miatt nem viszem.
2011. dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem munkailag vagyok a magam ura(saját cégem van).
2011. dec. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem viszem. Sajnos nagyon beteges, tavaly is karácsonykor volt beteg, nemrég voltunk túl egy torokgyulladáson, a héten ment újra oviba 3 napot, pénteken már újra prüszkölt és most pedig meg van fázva. Én emiatt egyeztettem anyukámmal, hogy jövő héten már ne menjen arra a két napra, amikor még lesz ovi, hanem vigyáz rá. 3,5 éves kislány anyukája.
2011. dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly a karácsonyt a korházba töltöttük(bronchitis miatt a lányommal).

Most megint beteg mindkét gyermekem.Lányom a bölcsibe kapta el a kéz-láb-száj betegséget, ő már nem megy. Fiamnak gennyes mandulagyulladása van,ő se megy már oviba.MIndkettőjükön péntek reggel jött ki.

2011. dec. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző vok,de ha nem lennének betegek,mennének oviba,bölcsibe. Főleg mert még ajándékokat kellene beszereznem,igy most maradt a netes rendelés...
2011. dec. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezen a héten voltunk itthon betegen, ezért örülnék, ha jövőhéten még/már mehet. Ugyanis egy csomó mindent kell még csinálnom karácsony előtt, így is elcsúsztunk, mivel hétköznap nem tudtunk sehova menni, ezért ma voltunk a csúcsban vásárolni... inkább megyek hétköznap. Inkább karácsonykor legyen még beteg, mint újjévkor, mert akkor kezdem a munkát. Nem lenne jó betegszabival kezdeni....

De remélem, egy ideig most nem lesz beteg.

2011. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fülgyulladása volt egy hétig mult hèten, aztán ment oviba három napot, most megint folyik az orra , mint egy patak. Remélem hétfőig jobban lesz, mert én viszem. Csak szerdáig mennek, azután két hét oviszünet, végig velem lesz, pedig dolgoznom kellene. Ugyhogy én viszem.
2011. dec. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!