Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy mióta...

Normális dolog, hogy mióta gyerekeim vannak, a "legjobb"barátnőm (Is) cserbenhagy?

Figyelt kérdés
2 éve folyamatos cslódások érnek és nekem még mindig nagyon fáj.Hogy 1-2 szingli,gyerektelen csaj,barát nem nagyon keresi a társaságom,azt még csak értem.De hogy a legjobb barátnő,aki mellett ott voltam minden nap,míg neki kicsi lánya volt,hogy ő is inkább gyerektelen barátnőkkel lóg,engem le sem ejt,az durva nekem!Azért kérdezem tőletek,mit szólnátok ehhez,mert párom szerint hülyeség ezen rágódnom.Járt még valaki így?

2012. aug. 26. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Van ez így, sajnos:(


Szerintem (kevés kivétellel) új barátokat (gyermekeseket) kell találni. Legjobb, ha te az anyukával megérted magad, a párod az apukával, és a gyerekek barátok:)

2012. aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Beszéltél erről Vele?

Az én barátnőm olyan típus, hogy az első hónapokban nem akart senkivel találkozni és sehova menni, elég volt neki a baba meg tőlem a telefonok, e-mailek. Én az ellenkezője vagyok, alig vártam hogy jöjjenek. Persze a barátnők elvileg ismerik egymást, de a gyerekvállalás mindent megváltoztat.


Ha te javasolsz közös programot, mit mond, miért nem megy veled?

2012. aug. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajna a terhességnél kezdődött velem,nagyon fiatal vagyok 22,20 évesen lettem terhes és szingli barátnőim elfordultak tőlem elfeledkeztek pedig nagyon igyekeztem,ebből látszik ki az igazi barát azért 3-4 szerencsére maradt.
2012. aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dettó..

Nálam pár évvel fiatalabb szingli, egyetemista barátnőim-akikért tényleg mindent megtettem, különösen fontos dolgokat is- leszarnak magasból,rám sem írnak,nemhogy átjönnének...ugyan már..vannak fontosabb dolgok is mint én meg az immár 2,5 éves kisfiam..

Már nem fáj,hozzászoktam a gondolathoz,hogy kimentem a divatból náluk.Csak fura belegondolni,hogy együtt sírtunk,amikor pozitív lett a tesztem több év hiábavaló próbálkozás után, de már terhesség alatt is megmutatkozott,mennyire "jó barátnők".

Azóta "összejöttem" egy kisgyerekes korombeli csajjal, már lassan egy éve elválaszthatatlan barátnők vagyunk,hidd el, te is megtalálod majd a társaságod.Fel a fejjel!Megértem,hogy bánt azért.

2012. aug. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!