Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha lejárt a szavatossági...

Ha lejárt a szavatossági ideje egy tejpépnek akkor meddig használható még fel?

Figyelt kérdés
Bontatlan csomagolásba van
2012. aug. 29. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
??? a szavatosság azt jelenti, hogy addig használható fel
2012. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nehogy odaadd neki!
2012. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem akarom odaadni neki, csak kíváncsi voltam, mert itt írják több helyen is hogy a lejárt pl. tápszer is jó még 1 hónapig és ez kicsit fura nekem.

Ez az én felelőtlenségem, mert mindig vettem másikat és ez hátra szorult a szekrénybe, szerencsére mindig megnézem a lejáratot mielőtt neki adom

2012. aug. 29. 20:41
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Tejes dolgokat biztos nem használnám fel szavatosság lejárta után. Mondjuk egy kukorica konzervet is max 1-2 nap.
2012. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Így van!!! Ha lejárt a szavatossága, akkor már nem használható fel!!! Nem is értem a kérdést. Mit gondolsz miért van ráírva?
2012. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

Jézus hát ezt hol olvastad?

Még egy felnőttnek sem lehetne megennie nem hogy egy babának.

2012. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha van háziállat, pl. cica, neki oda lehet adni, semmi baja sem lesz tőle.
2012. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Ez a kérdés miatt kérdeztem, mert a kérdésbe azt írja hogy a védőnő mondta hogy jó még 1 hónapig.

Ismétlem, NEM akarom odaadni neki! Nem figyeltem hogy mikor jár le, bontatlan de kidobom.

2012. aug. 29. 21:19
 9/13 A kérdező kommentje:

20:42

Azért van ráírva a lejárati idő, hogy legyen mit ide kiírni kérdésnek és legyen mire ilyen módon válaszolni. Sajnálom hogy te a kérdést se értetted.

Nem hülye vagyok, tudom mit jelent a lejárati idő, de kérdezni azért még csak szabad. Többször is írtam hogy nem odaadni akarom csak kíváncsi voltam ki mit gondol erről.

A többieknek köszönöm a választ

2012. aug. 29. 21:24
 10/13 anonim ***** válasza:

Van, aki bátrabb vagy sajnálja a pénz miatt és odaadja, amíg el nem fogy.

Én is inkább kidobtam, vagy odaadtam a szomszédnak, náluk a kutyus kapta meg, de a kicsinek sosem adtam lejárt szavatosságú pépet. Nem ér meg egy esetleges hasfájást sem az a pár száz forint.

2012. aug. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!