Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha szülés során jóban lettél...

Ha szülés során jóban lettél egyik szobatársaddal, akkor hogyan és mikor vetted fel vele a kapcsolatot újra?

Figyelt kérdés
6 hónapja szültem és egy közeli anyukával nagyon jóban lettünk, e-mailt cseréltünk, megbeszéltük, hogy majd járunk együtt sétálni. Azt hiszem itt lenne az ideje, hiszen már 6 hósak a babáink. Szerintetek hogyan vegyem fel vele a kapcsolatot? mit írhatnék neki? Voltatok már ilyen helyzetben?
2009. júl. 27. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mikor hazajöttem a kórházból kb. 1 hónapig azt sem tudtam hol áll a fejem, de már a 2. hónaptól kezdett kialakulni vmi napirend féle amibe már belefért az is hogy netezzek kicsit. Azóta kb. hetente írunk egymásnak babáról, meg magunkról hogy viseljük a dolgokat..

Írd azt ami eszedbe jut: hogy vannak? hol tart a baba a fejlődésben? hova merre járnak a babával? meg ilyenek.. a többi jön magától.

2009. júl. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki összeismerkedik egy-egy szimpatikus anyukával ilyenkor. Írj mailt, amiben megkérdezed hogy vannak, mi történik valük. Ha válaszol akkor pedig megbeszélhettek egy találkozót is. ez nem tolakodás, biztos örülni fog ő is!
2009. júl. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy tündéri anyukával ismerkedtem meg a szülészeten.Sajnos az elérhetőséget elfelejtettük elkérni egymástól...eltelt 3-4hónap mire rávettem magam,és megkerestem az iwiwen.azóta havi 1-2x írogatunk.eddig még nem találkoztunk,mert viszonylag messze lakunk egymástól

szerintem is írj neki emailt,vagy iwiwen keresd meg...és egy egyszerű hogy vagytok,mi újság veletek-kel már el is indul a beszélgetés.

2009. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

csak attól féletem, mi van, ha nem is emlékszik már ránk. De azért megpróbálom, és még ma írok neki! :)

2009. júl. 27. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!