Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felveszik bölcsibe a 18 hós...

Felveszik bölcsibe a 18 hós fiamat, ha én nappalin járok föiskolára?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy csak akkor veszik be a gyerekeket bölcsibe, ha az anyuka dolgozni megy, és visz munkáltató igazolást. Én tanulni megyek, nappalira (mert más lehetöség nincs ezen a szakon), vajon felveszik ilyen esetben is?
2012. szept. 2. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Magánbölcsödébe. Állami bölcsödébe nagyon nagy a várólista. Hacsak nincs protekciód, mert sajnos ez a rendszer járja..... Az én kisfiam is 18 hós, be sem juttottunk az államiba, 120 fős várólista. (pedig születésekor beírattam..) Viszont a szomszéd ismeri a bölcsödevezetőt- jóban vannak- és az Ő gyerekét felvették.
2012. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen felveszik. Az én kisfiam 2 éves és holnap kezdi a bölcsit, szintén nappalis végzős hallgató vagyok. Ugyan úgy munkahelynek minősül. Munkáltatód az egyetem, csak neked iskolalátogatási igazolást kell vinned.
2012. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok- akkor én rossz helyen lakom. Nekem munkahelyem van, mégsem vették fel.
2012. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azt gondoltam, hogy magánba beveszik, de azért nem mindegy az anyagiak miatt. Megpróbálom megérdeklödni az államit, hátha szerencsénk lesz :)
2012. szept. 2. 22:35
 5/7 anonim ***** válasza:
A barátnőm is nappalis volt és felvették a kisfiát simán! Pedig itt a kerületben nem olyan egyszerű bölcsibe kerülni, értem ez alatt,hogy ezt elfogadják,ha valaki csak tanulás miatt adná be a gyerkeket, de pl. a tartózkodási helyet nem.
2012. szept. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ava87 ***** válasza:

Ha nappalin tanulsz, az a bölcsi szempontjából ugyanaz, mintha munkahelyed lenne. Vinned kell jogviszony igazolást, és kész.

Persze a várólista, helyhiány téged is ugyanúgy érint, mint másokat, ezért időben kell intézkedni.

A fiam is végig úgy járt bölcsibe, hogy nappalin tanultam, nincs különbség nappali tanulmányok és munkaviszony között ilyen téren.

2012. szept. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!
2012. szept. 3. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!