Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatok még, de nagyon...

Szoptatok még, de nagyon szeretnék fogyni, valami hasznos tanács? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
4 hónapos a babám és még szopizik!nem szeretném ha elapadna a tejem, de rettentően zavarnak a rajtam maradt kilók!Reggelente tornázok kb fél órát, de semmi eredmény, ha nem eszem akkor meg nincs elég tejem!van valami megoldás?Csak olyanok írjanak akik megjárták ezt az utat!

2012. szept. 3. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam...csak én tornázni sem tudtam mert akkor sem volt tejem...

Igazából akkor kezdtem újra,vagyis jobban foglalkozni a témával,mikor 6 hónapos lett,és már evett mást is.

Nekem az jött be, hogy kevesebbet eszek,de sűrűbben.Tehát ettem én is 5x a fiammal,de pici adagokat.

Viszont a fogyás akkor indult be igazán mikor 12-13 hónapos volt(nem tudom miért),de akkor hirtelen pár hónap alatt "visszaállt" a testem.

2012. szept. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljes kiőrlésű kenyér, sok gyümölcs, főzelék, zöldség, sovány husi, natúr joghurt. Mindenből ettem, így jutott be szénhidrát, rost és vitamin. Napi 5x ettem én is. Nagyokat sétáltam a babával, jó tempósan, tornázni én is csak napi 20 percet tudtam. Így 20kg fogytam 9hós korára, bár sok volt rajtam a víz is.
2012. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan ez volt,baromira elhíztam 67kg-al kezdtem a szülőszobán 93 volta.Az első 2 hétben lement 10kg utána hónapokig semmi.Engem is ilyen tájt kezdett zavarni,de nagyon!Én lecseréltem a sima cukrot gyümölcs cukorra,az üdítőket vízre,a kenyeret barnára,a tésztát tejes kiörlésüre,reggelente almával kezdtem.Én nem tornáztam csak naponta 2x jó nagyot sétáltam,de ezzel is csak 5 kg ment le.A változást az hozta amikor már nem szoptattam csak reggel akkor volt 7 hónapos és akkor se kenyeret se tésztát nem ettem csak nagyon sok gyümölcsöt meg zöldséget ezzel eddig 8kg fogytam.Az én tapasztalatom az hogy erősen diétázni nem szabad mert búcsút inthetsz a tejcinek,ha nagyon leváltod az étrendet de lesz még tejci akkor meg nem annyira tápláló igazi jó diétát csak a szopi befejeztével lehet el kezdeni!Végül is 9 hónap kellet hogy felszedd!Mennyit kell fogynod?
2012. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, nekem szerencsére nem csökkent a tej mennyisége, csak később, de akkor már nem fogytam. Második voltam
2012. szept. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, én a gyerek egy hónapos kora óta kezdtem, most két hónapos, heti 4-5 alkalommal fél óra zumba, már látom a lábamon, ill. az oldalsó hasizmon kicsi változás. Enni csak egészséges alacsony kalóriatartalmú dolgokat eszek, viszont annyit amennyi jólesik, kiló 2,5 ment le, hivatalosan szoptatás alatt havi 2-nél több veszélyes a tejre. Ilyeneket, hogy teljes kiőrlésű lisztből főzök, meg nem használok cukrot, meg semmi zsírban sült dolog, sok zöldség stb. Én is baromira elhíztam a babával sajnos. :-(
2012. szept. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!