Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok? Elvagyok...

Miért nem fogyok? Elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés

95 kiló voltam, amikor elkezdtem fogyni. Lement 90 kilóra 1 hét alatt. Felügyelt rám egy dietetikus is emellett.

Figyeltem mit eszem, bár most is. Mozogtam is a gyerek mellett. Igyekeztem még pluszban sokat sétálni is vele.


Folyamatosan érzem, hogy változom. Főleg a méretben, mert mintha vékonyabb lennék sokkal mint pár hónappal ezelőtt.

Sok ismerős meg is kérdezi, hogy mennyit fogytam.


Ma ráálltam a mérlegre és 94,2 kg-ot mutatott. Én azt hittem, hogy sírva fakadok!


Mitől?! Mitől ennyi megint?


Szülés előtt 60-65 között mozogtam. Igaz, akkor sem éreztem jól magam a bőrömben, de mára már visszasírom elég erőteljesen a régi énemet (életemet).


A férjem szerint akkor fogok sokat változni, ha visszamegyek dolgozni. Ez mind szép és jó, de... én utálok így élni és mutatkozni.


Tudom, rajtam múlik minden. Tettem/Teszek is ellene, de ezek szerint mégsem alakul semmi.


Voltam egyébként már rengeteg kivizsgáláson. Állítólag semmi bajom, minden rendben a szervezetemben.


2012. szept. 5. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Hát akkor fogjunk kezet:)tudom ez nem vigasztal,de hasonló problémával küzdök én is.És nem változott semmi amikor visszamentem dolgozni,a munkám olyan hogy egész nap kerékpározok.Erre ne várj ez nem biztos.Nagyon nehéz eltalálni szerintem azt hogy mi az elég bevitt kalória,és a mozgás mennyisége,hogy az anyagcsere gyorsuljon,és ne raktározzon a szervezet.Nekem nagyon lassú az anyagcserém az biztos.De ha még dietetikus is segít és így se....sajnálom hogy nem tudok segíteni,de nem vagy egyedül ezzel.
2012. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szoptatsz még? Mennyi idős a babád?
2012. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 160g szénhidrát diéta segített. IGaz, én PCOS-s vagyok, de a barátnőm, aki nem az, velem tartott, simán fogyott vele. Nem árt egészséges embereknek sem, mivel ez nem fogyókúra, hanem egészséges táplálkozás. Mindent ehetsz, csak nem mindegy, mikor és mennyit, de sosem voltam éhes mellette. Minden info itt: (Ha kérdésed van írj nyugodtan privit is):


www.azendietam.hu

[link]

2012. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

14 hónapos a lányom és 6 hetes kora óta nem szopik. 3 hónapos koráig fejtem neki a tejet.


Én szoptatás alatt sem fogytam. Sőt! Akkor talán még híztam is, pedig semmivel sem ettem többet.


Nagyon sajnálom, hogy másnak sem jön össze a fogyókúra. :(


Amit linkeltél kedves utolsó, azt megnézem. Utolsó remény :)

2012. szept. 6. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!