Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy 4 hónapos babának hány...

Egy 4 hónapos babának hány fokos szoba a megfelelő?

Figyelt kérdés
Panell lakás 1 emeletén lakunk albérletben gázos konvektorok vannak a 2 szobában és a konyhában. Viszont alattunk nem laknak, és csak az egyik oldalról kapunk meleget (szomszédok). Tavaly télen 3 ason ment a szobába és őrlángon a többi helyiségben, de pulcsiban éreztem a hideget...a számlánk így is januárban 30 000ft lett. Az idén gőzöm sincs hogy kéne megcsinálni hogy legalább a kicsinek meleg legyen, és mennyi az a hőfok ami neki megfelel? Tudnátok tanácsolni valami okosat hogy hogyan lehetne megoldani ezt szerintetek?
2012. szept. 13. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Neki nem kell különösebben meleg. 18 fok fölött legyen, de annyi gondolom meg van.

Jól felöltözteted, egy meleg hálózsák éjjelre, ha kell rá még egy takaró.

Azt szokja meg, ami van. A túlzott ingadozás rosszabb.


Én éltem Franciaországban egy darabig, ott olyanok a lakások, hogy a nappali helyiségekben 18 fok van, és ahol alszanak, ott 15-16. És mivel születéstől fogva így vannak, ezt szokják meg.

Az utcán én a vékonyabb télikabátomban és bakancsban mászkáltam, amikor a kis gyerekek egy szál pulcsiban és rövid nadrágban, kis zokni-cipőben rohangáltak, és én majd megfagytam a szél miatt...


Szóval ne aggódj emiatt! :o)

2012. szept. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
21-22 fok az ideális. De nem több.
2012. szept. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!