Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » TeszVeszes anyukák! Ajánlott...

TeszVeszes anyukák! Ajánlott leveles posta?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne, hogyha egy ruhát (425 Forintos ajánlott levélben) adtak fel nekem tegnap dél tájékán, akkor annak mikor kellene hozzám elérkeznie?


Igaz, a postást 2 napja nem láttam felénk (10 emeletes, vidéki város), de a postán is azt mondta tegnap a hölgy, hogy 2-3, de esetleg 4 nap is, mire ide ér.


De az ajánlott levélnek nem az a lényege, hogy másnap vagy max. 2 nap múlva ott van a címzettnél?


2012. szept. 14. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az az elsőbbségi levél aminek másnap oda kell érnie. Az ajánlott lehet hogy odaér 1 nap alatt de az is lehet hogy csak 2-3 sőt nekem mostanában amiket feladok Budapestre azok van hogy egy hét mire odaérnek!!!
2012. szept. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
2-4 nap,nekem általában másnap itt van a cucc.
2012. szept. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még az elsőbbségire is 5 napuk van...én azóta nem is adok fel így amióta anyukám a sima levelet hamarabb kapta meg, mint az elsőbbségit.

Egyébként hozzám olyan 2-4 nap között szokott ideérni (függetlenül attól, hogy ajánlott vagy sima, az ajánlott egyébként azt szolgálja, hogy ha nem kapod meg le lehet "nyomoztatni", hogy hol tűnt el és ha végképp nem találják akkor kártérítést fizetnek)

2012. szept. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bp-bp 1 hét volt nekem :-)
2012. szept. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Budapest melletti kisvárosban lakom. Az ajánlott mindig odaér másnapra, én is meg szoktam kapni másnap, kivéve Budapestet. Ott napokig kőröz a "csomag", a legtöbb 10 nap volt egy ajánlott levélre. Szegény feladó nem győzte bizonygatni, hogy ő valóban feladta időben. Hittem neki, de kellett volna a ruha, mert épp utazni készültünk. Mikor megjött, rajta volt a feladás dátuma, valóban 10 napig jött a nadrág.

Múlt héten jártam úgy, hogy az istennek nem jött meg valami, de még csak 4-5 napnál tartottunk. Kiderült, hogy helyettes postásunk volt, nem hozta ki a csomagot pedig itthon voltunk, és be sem dobott értesítőt. Bent volt a postánkon a csomagunk és várakozott.

2012. szept. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!