Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lindynette abbahagyása után...

Lindynette abbahagyása után mennyi idővel estél teherbe? Hány éve szedted már?

Figyelt kérdés
Az orvosod ajánlotta,hogy tarts szünetet vagy egyből lehetett próbálkozni?
2012. szept. 14. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
6 éve szedtem. Orvost nem kérdeztem meg, de az abbahagyás után két hónapig óvszerrel védekeztünk, a harmadik hónapban sehogy, és egyből meg is fogant a kisfiam.
2012. szept. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7 évig szedtem, fél évre rá estem teherbe.
2012. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8 évig szedtem,amikor eldöntöttük,h babát szeretnénk. Tavaly júliusban abbahagytam,onnantól sehogy nem védekeztünk. Orvosom azt mondta a menstruációnál kiürül minden hormon. Okt.21 utolsó menstruáció.Most az ágyikóban pihen egy 7 hetes kisfiú:)
2012. szept. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

4 évig szedtem.abbahagytam és a következő hónapban rögtön terhes lettem.már 3 és fél éves a nagylányom! :)

azóta van egy 3 hónapos kisöcsije is+

2012. szept. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 évig szedtem!februárban hagytam abba,egy mensit vártam orvos tanácsára és utána az áprilisi peteérésemmel meg is fogant! 26 hkm
2012. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legalább 5 évig szedtem utána 3 hónappal terhes lettem, most 20 hónapos a kislányunk. :)
2012. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!