Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak engem zavarnak az ennyire...

Csak engem zavarnak az ennyire h. lye emberek? Már attól félek hogy egyszer elszakad a cérna és beszólok.

Figyelt kérdés

Mostanában a kislányom nagyon eszi a kezét (4hós múlt),valószínű a foga jön,de ez mindegy is!

Ahány emberrel találkozom bevásárláskor vagy bárhol rögtön kérdezik:-csak nem éhes?ránéznek a kicsire:-Anya nem ad neked enni?Én meg mondom hogy dehogy is éhes csecsemővel nem megyek utcára!

Meg az első 3hónapban hasfájós volt a babám és sokszor elővette a hívjátok ki a gyámügyet sírását este ami az utcára is kihallatszott!-erre az egyik szomszéd kérdezi, hogy este a fürdést nem szerette vagy éhes volt?Persze hagyom a gyerekem 5 órát sírni kajáért....vááá

Másik: rózsaszín-bordó babakocsi,rózsaszín body és takaró a kislányomon és :kisfiú vagy kislány?

És a kedvencem:Jó baba?....

Csak én vagyok ezekre ennyire allergiás vagy ilyenkor mosolyogjak az arcukba és mondjam azt igen éheztetem fogyókúrán van!vagy csak annyit mondjak hogy ezt most komolyan gondolja!?


2012. szept. 14. 18:53
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
lemaradt:nem megyek utcára éhesen
2012. szept. 14. 18:55
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Engem is zavar ha beszól valaki ilyen marhaságot.De azt még jobban rühellem ha hozzányúlnak a gyerekemhez idegenek,a kezét vagy a fejét simogatják.Na azt nem hagyom.
2012. szept. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Akkor most mondjam, hogy még 2 hetes sem volt a lányom, mikor a rokonoktól a mindenféle jöttmentekig mindenki rákezdett, hogy: MIKOR JÖN A KÖVETKEZŐ?

Most 10 hónapos, de még mindig napi háromszor végighallgatom ezt... mi vagyok én? Tenyészkanca?

2012. szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk az volt a rendszeres, hogy ha sírt a fiam rögtön jött a kérdés: "Nem szomjas?" Az első 2-3 ilyen kérdésnél még mondtam hogy nem.Persze ha tudtam hogy nagy valószínűséggel nem az.Utána már közöltem hogy dehogy nem, szomjas, éhes egy hete nem evett nem ivott, ráadásul a három napos kakis pelenka is biztos kezdi már zavarni... :)


Meg nagynénémnek és nagyanyámnak volt a hobbija hogy ha jöttek, azonnal etették itatták volna a fiamat, és ha épp fél órája se volt hogy evett (rendszerint sikerült úgy betoppaniuk), és érthető módon semmit nem tudtak belé tuszkolni akkor kérdezték: "Hát mért nem eszik, csak nem beteg?" Rendszerint olyankor is vigyorogva közöltem hogy dehogy nem, súlyos táplálkozási zavarai vannak egy hónapban csak egyszer etetik bent a kórházban szondával..

2012. szept. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
De jót mosolyogtam:) A legnagyobb baj,probléma ezzel,h soha nem múlik el.Mindig lesznek ilyen kérdések sajnos.Én úgy vagyok az egésszel,h nem pazarlom a saját energiám másokra, és szépen bólogatok,h persze úgy van:)
2012. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ja és igény szerint szoptattam szoptatom babám!És anyóstól állandóan az a kérdés eltelt már annyi idő 2étkezésközött?még nem telt el 3óra...

meg már első 7en mondták hogy jaj a napirend...nincs rendszer a napba..

Meg nem kell annyit kézben lennie,meghagyhatom sírni egy kicsit..-ezeket hadd döntsem el én!(amúgy 1 tündéri asszony)

2012. szept. 14. 19:39
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
:) Hüly*ből mindig van mindenhol. Engem is megtaláltak mindig. Ha sír: Éhes? Szomjas? Mondom, nem. Erre: Biztos??? Egyik ismerősömmel találkozott a férjem a bolt előtt december környékén. A lányunk akkor volt 3 hónapos. Be volt jól takarva, egyszer csak köhintett egy kicsit. Ismerős rögtön tépte fel a babakocsit, la a takarókkal, és kikapta a gyereket a - fokokban a kocsiból... Rózsaszín ruhában volt a lányunk, rózsaszín pléddel betakarva, fülbevaló a fülében. Idegen megkérdezi: Kisfiú vagy kislány? Mondjuk, hogy lány. Erre ő: És hogy hívják? Mi: Anna Erzsébetnek. Erre ő: És kisfiú? Az b+, csak lányt csináltunk belőle... :)
2012. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én még azt is "bírtam", hogy "miért sírsz, megvert az Anya, ugye?" - pár hetes/hónapos babánál. Főleg idős emberek kérdeztek ilyet.
2012. szept. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

húú, utolsó ezt én is gyűlölöm!!!

eddig egyszer volt ilyen:mi van bántott anyu?megvert anyád?

Nem baj majd 18éves korodra megszokod...ekkor nagyot néztem és mondtam hogy SOHA!!

Megszokod a k.rva anyádat azt!elnézést mindenkitől de ezt nem tudtam szebben írni!Hát hogy nézhet valaki a babám szemébe és kérdezhet ilyet tőle???Nem kell ez még gondolati szinten sem!

2012. szept. 14. 20:00
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Megszületett a lányom bementünk látogatásra a munkahelyemre.

Úgy tudtam mindig elaltatni hogy enyhén rázogattam mert hasfájós volt és így nyugodott meg.

Erre jöttek avval hogy jaj, kirázom a kis beleid szegénynek, nem szabad, majd szólnak a gyámügyeseknek hogy bántom a lányom, és ezt mind nevetve.

Nem szabad így meg úgy tartani, nem szabad ezt ennie innia, borzasztó.

Látják hogy van fülbevalója és megkérdezik hogy kislány-e.

Nem régen kinn voltunk a kertben és éppen kint volt a 70 év körüli szomszédasszony.

erre megkérdezi édesanyámat hogy kivel alszik a lányom, édesanyám azt mondja hát az anyjával, erre benyögi hogy azt hittem a mamáékkal alszik.

Istenem, nagy az isten állatkertje!

2012. szept. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!