Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mással is előfordul néha hogy...

Mással is előfordul néha hogy elszakad a cérna és ingerültebben szól a babájához?

Figyelt kérdés
Totál kivagyok! A babám nem valami nagy alvó nappal, de 1-2 napja rekordokat döntöget. 5 hónapos lesz és ha összeadom kijön mondjuk összesen 1 óra alvás nappal és az is 3 részletben. Ma délután már annyira elegem lett ebből, hogy kissé ingerülten szóltam hozzá amikor 25 perc után felébredt. Igazságtalannak érzem, hogy az én gyerekem miért nem bír legalább 1 órát egyben aludni délután? Ezek a 20-30 percek arra elegek hogy lereszeljem az almáját meg elmosogassak! Totál elegem van!
2012. júl. 13. 15:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Az én babám is ennyiket aludt... Most sem nagy alvó. De én is totál kivagyok! 1 hete nem hajlandó rendesen enni, és qrvára elegem van már abból, hogy a napi 4-5 étkezés helyett van 3. Idegbeteg vagyok, hogy miért nem eszik, amikor előtte egészen jó evő volt.
2012. júl. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%

Persze, én is szoktam, lehet megkövezni. 17 hónapos fiúikreim vannak, szerinted?

Viszont csak azért,mert nem tud aludni, még nem kellene úgy szólnod hozzá. Minél nagyobb lesz, annál nagyobb problémák jönnek majd, az hogy nem alszik, nem is lesz már idegesítő...

Viszont azt nem értem, hogy amikor nem alszik, akkor sem tudsz mellette 1-2 dolgot megcsinálni? Még nem jár, nem mászik, egy 5 hónapossal sztem nem sok gond van ilyen téren. Ha lát, akkor csináléhatsz bármi mást.

2012. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
Időváltozás van. Ez a kicsiket is megviseli. De gy pár hónapos gyerekhez nem sok értelme van ingerülten szólni....
2012. júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
38%
pont ma szakadt nálam is a cérna mikor reggel másfél órán keresztül játszok vele utána elmegyek hajat mosni és üvölt üvölt hogy vegyem fel.ha megszakad a szivem ha nem ,hagytam sírni és majdnem minden nap eljátsza velem.nem tudok mellette semmit csinálni.és még csak 3 hós.nem lehet mindig kézben .bár ez nem az alváshoz szól de ö is 20-25 percet alszik.és persze normális hogy kivagyunk.ez az őszinte igazság.(ezért biztos lepontoznak) :(
2012. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen, ez a legszörnyűbb, hogy tudom hogy nem direkt csinálja és nem szivatásból. Egyszerűen ő ilyen. Ha nem alszik akkor eléggé kiszámíthatatlan hogy mennyire van el. Van hogy semennyire csak ha cipelem a kis popóját. De legalábbis ott kell vele feküdnöm ahol épp van és ha valami nem úgy működik ahogy szeretné begurul és sír. Ilyenkor sajnos közbe kell avatkoznom és segítenem kel neki, hogy újra elkezdjen játszani. Szóval nehéz eset. És amikor elalszik, szeretnék egy kicsit leülni pihenni, megenni egy szendvicset nyugiban, ennyi! De tudom hogy nem tehet róla, ő egy ilyen baba. Tökre bánt amikor így kiborulok, bár szerencsére ritkán fordul elő.
2012. júl. 13. 16:05
 6/21 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem a kérdező is pontosan tudja hogy nem sok értelme van ingerülten szólni a gyerekhez kedves utolsó. Örülj neki hogy te olyan baromi kiegyensúlyozott vagy, irigyellek.

Én a 3 hósom miatt vagyok totál készen ja és öli a 3 éves gyerekem is az idegeimet a gerincem bcsípődött, jövhéten apa nincs itthon üzleti út miatt semmi segítségem. A kicsi nem hajlandó csak úgy enni ha alszik. Semmi folyadékot nem fogad el csak a tápot, valami gégefedő záródási rendellenesség áll a háttérben amit persze kinő olyan 6-8 hós korára de addig élni is kéne. Egy hónapja nem voltam ki a házból mert csak altatom és etetem félek hogy séta, autózás stb közben elalszik és akkor kihagy egy evést és az 6 óra folyadék nélkül 30 fokban. Szerinted nem szóltam még ingerülten a gyerekhez? Még a cigire is visszaszoktam 4 év után /persze már nem szoptatok/

2012. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
Engem most lefogtok pontozni,de legyen!!!!!Már neharagudj,de nem minden baba jó alvó.Ha már most ilyenér kiaksdsz és ingerűlt vagy egy 5 hónapossal akkor mi lesz késöbb amikor komolyabb gondok meg hisztik lesznek???
2012. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Utolsó! Tudom hogy nem jó alvó és nem ő az egyetlen ilyen baba. Sajnálom, hogy nem tudja kipihenni magát. De egyszerűen tudom hogy amikor nem piheni ki magát akkor egy idő után nagy sírás a vége és sajnos én olyan típus vagyok hogy a babám átragasztja rám ha nagyon nyűgös. Nem tudom, én biztos nem vagyok szerencsés alkat, mert görcsbe rándul a gyomrom ha elkezd sírni. Más biztos totál hidegvérrel tud főzni-mosogatni eközben.
2012. júl. 13. 16:21
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
Persze,ne haragudj,nem bántani akartalak.Tudom,hogy nehéz ez és én sem hagyom sírni a picim,de gondolj bele ha te ingerűlt vagy az neki se jó.Próbálj nyugodt maradni és ne őhozzá szólni csúnyán,mert nem tehet róla.
2012. júl. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy ne értsétek félre, nem kiabáltam vele meg ordítoztam. Csak nem olyan kedvesen mosolygósan fogadtam amikor megébredt mint szoktam. Ingerülten mondtam félig neki félig magamnak hogy "valamit változtatnunk kell hogy többet aludjál mert ez így nem mehet tovább hogy nem pihened ki magad". Sikerült visszaaltatnom és majdnem 1 órája alszik! Úgy örülök,mert így nem lesz nyűgös estig!
2012. júl. 13. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!