Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha három gyerekből csak...

Ha három gyerekből csak egynek van két keresztneve, a másik kettőnek egy, az nem néz ki furán?

Figyelt kérdés
Első és második gyerekemnek egy keresztneve van, de a harmadiknak kettő lesz (most az oka nem számít). Nem néz ez ki így furán? Van valakinél még így a családban?
2012. szept. 14. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek ilyen családot.

A gyereknek az a természetes, miben felnő, nekik tehát ez nem fura.

Okoskodók, mindent jobban tudók mindenhol vannak, de velük meg nem kell törődni, mert nekik úgyis minden fura volna.

2012. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a tesómmal ketten vagyunk.Neki két kereszt neve van, nekem csak egy.Soha nem furcsálltam, nem zavar és szerintem másokat sem.


Nekem még csak egy gyerekem van, egy kereszt névvel.De ha születne egy lányom neki két kereszt neve lenne, mert a rég áhított lánynév kimondhatatlan a párom vezetéknevével együtt, így muszáj lenne egy kiejtést könnyítő köztes név.

2012. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek és a nővérének 1-1 keresztneve van, a bátyjának viszont 2, mert ő megkapta 2. névnek az édesapjuk nevét. Sosem okozott problémát náluk ez a kérdés. Szerintem nem fura.
2012. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fura.
2012. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem fura. ettől nem fog úgy tűnni, hogy az utolsó csemetét jobban szereted! párom öccse Patrik Mihály, a huga Boglárka Bernadett, a párom meg csak Zoltán.
2012. szept. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a bátyámnak 2 keresztneve van,nekem csak 1.Valahogy ez soha nem volt téma.Szerintem nem furi.Nálunk mindhárom gyereknek 2 keresztneve van/lesz.2gyerekes+38hkm
2012. szept. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 timike26 ***** válasza:
100%

3 gyermekem van.kèt fiu egy làny. a 8 èvesemnek kèt neve van :Tamàs Erik,a kisebbik fiamnak egy:Ivàn,a kislànyomnak szintèn egy:Emily.

nincs gondunk vele,talàn azèrt se mert csak az Erikre hallgat,a Tamàst az is vezetèknèvnek hitte az oviba,igy minket igy ugy mutatott be :))))

2012. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!