Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem élvezem a szexet a férjemm...

Nem élvezem a szexet a férjemmel 2 gyerek után, mit tegyek?

Figyelt kérdés
ő nem is tud róla, legtöbbször csak színlelek...
2012. szept. 15. 15:45
 1/5 gelazso ***** válasza:

szomorú. beszélj vele nyugodtan hogy lenne egy pár kívánságod, de elöbb kérdezd meg hogy szeretne-e valamit kipróbálni, különben a büszkesége kiüti a biztosítékot.


ne szinlelj. talán rákérdez hogy mi a baj és akkor neked tudnod kell a választ

2012. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézz magadba, hogy miért nem jó! Fáradt vagy, nincs hozzá kedved este, vagy már nem kívánod, vagy nem jól csinálja, nem izgat, vagy túl gyorsan végez.

Majd ülj le vele, és beszéljétek meg, mi a gondodd!

2012. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ennyi idő után hogyhogy nem veszi észre, hogy színlelsz? Nem értem, talán nem ismer eléggé? Szerintem beszéld meg vele, hogy valamin változtatni kellene.
2012. szept. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel. Nálam teljesen elmúlt a vágy, és most várom a harmadikat, próbáltuk, de rohadtul fáj, egész egyszerűen nem megy. Szerintem nekem pszichiáter kellene. Neked van ötleted? Nem vagy mindig hullafáradt? Mert én igen, a nagyok is picikék, ovis meg 2 éves. Meg tele vagyok folyton gondokkal is. Pedig szeretem a férjemet, és sajnálom nagyon, hogy ilyen vagyok. Sokszor bocsánatot is kérek, és sosem haragszik, elfogadja a helyzetet, egy hős.
2012. szept. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azóta hányszor csináltátok?...és gyorsan csinálja?
2014. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!