Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 2-3 napos wellnes-hétvége...

Egy 2-3 napos wellnes-hétvége kedvéért otthagynátok a 2 éves gyereket a mamánál? Nem volt még külön tőlem, de most már nagyon kivagyunk a férjemmel /van egy nagyobb gyerek is/

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze,mért ne hagynám ott? Tudom milyen az anyukám engem is felnevelt stb. pláne ha jóba van az unokájával.
2010. márc. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán :) Mondjuk az enyém sokszor aludt már a maminál, és szeret ott lenni.
2010. márc. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Én nyugodtan rábízhatom a mamira a lányom,már kicsi kora óta!Megbízom benne!És szeret is ott lenni!Igaz ő már 4 éves, de kicsi kora óta sokat van ott!Most is!!Reggel felkelt, és szólt hogy elsétál a mamiékhoz!Felöltöztettem, és elment!Igaz csak 8-10 ház van köztünk, és falun élünk!Én nyugodtan ott hagynám, ettől nem leszel rossz szülő!Nem lerázod a gyereket, de nektek is jár ey kis kikapcs!És egyszer elkell kezdeni az "elválasztást" !
2010. márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan otthagyhatod ha megbizol benne:)Nektek is kell egy kis kikapcsolodas:)
2010. márc. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? A nagyszülő azért van (jó ez így durva), hogy ilyenkor segítsen. Az enyémek is náluk vannak húsvétig, mert egyedül nevelm őket, most kezdtem új munkahelyen és egy kicsit kimerültem, így elvitték őket előnyaralni a hétre. Szerintem nincs benne semmi rossz.
2010. márc. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ennyi idős korában már egy hetet is simán volt a mamánál, mikor elutaztunk :) szóval nem kell aggódni, simán :)
2010. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze, hagyd nyugodtan, és jó szórakozást!:D
2010. márc. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Előtte csináljatok egy próbaalvást a nagyszülőknél, vagy esetleg a mama legyen nálatok mikor elmentek wellnesselni. Ki ne hagyjátok az alkalmat! Én mindkét nagyszülőre simán rábíznám, pedig anyósommal kapcsolatban vannak kifogásaim, de én sem halok bele ha addig a gyerek kicsit több kekszet eszik mint ahogy én szeretném.:-)
2010. márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan.Irigyellek hogy van egy ilyen mami.Tudom...nekem is mindíg lelki ismeretfurdalásom van ha lepasszoljuk őket 1-1 közös programért apával de kell ez nektek.Ha sosem lehettek kettesben és nem jut idő egymásra az a házasságotok rovására mehet
2010. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem, nem hagynám ott!!! 2éves és még nem volt külön tőletek! Nem kellene napokra ott hagynod. Próbáld először csak egy napra, ha a kicsinek van kedve esetleg egy éjszakra. de rögtön napokkal kezdeni kicsit durva. Arra nem gondoltál, hogy este majd esetleg haza szeretne menni? Mit mond majd neki a nagyi? Hirtelen kilépsz 2-3 napra az életéből, ez túl sok egy gyereknek. Törekedj a fokozatosságra. Persze lehet, hogy a kicsi egyből venné az akadályt, de mi van ha nem? Megéri?
2010. márc. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!