Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 hónapja szültem, szoptatom...

3 hónapja szültem, szoptatom a csecsemőmet, csak anyatejet kap, a fontos lejjebb?

Figyelt kérdés

Az egész terhességemet végig kellett diétáznom a terhességi cukor miatt, most pedig nem diétázom, viszont fájnak a beleim, jó lenne valami méregtelenítés. Meg tudom ezt most tenni, míg szoptatok? Vagy csak a diétámra álljak vissza? Visszaállhatok egyáltalán rá? 175 CH-án voltam. Bármilyen méregtelenítési tanácsot elfogadok, amit kipróbáltatok, és bevált.

Szélgörcsöm is van, attól is szenvedek.

A cukraim határértéken vannak.


2012. szept. 16. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
paleolit diétát javaslom, nem lesznek szélgörcseid, a cukrod rendben lesz, a beleid nem fognak fájni.
2012. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem egész életemben tartani kell a "cukros" diétát. Terhesség alatt 180 gr CH-n voltam, viszont a szoptatás alatt minden szopizáskor plussz 10 gr CH-t kellett ennem.

Szerintem kevés lenne neked is a 180 gr.

A többi diétáról nem tudok nyilatkozni. Méregteleníteni úgy tudom nem szabad. Esetleg kérdezd meg a védőnődet.

2012. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megyek a héten diabetológiára, meg csinálnak megint HA1C-t, majd kioktatnak, csak a tapasztalatotokra voltam kíváncsi, vagy hogy kinek mi jött be.
2012. szept. 16. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!