Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Óvodába hátizsákot, oviszsákot...

Óvodába hátizsákot, oviszsákot, tornazsákot te mennyiét vettél? Mi volt fontos nézőpont?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:

jó minőségű legyen és ne legyen drága

féláron vettem pár napja az intersparban thomasos mintával.1500 helyett 750 volt az ovis zsák, 800 helyett 400 a tornazsák

hátizsákja már volt a bölcsiben is,az 1300 volt a kínaiban vettem

2012. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy tetsszen a gyereknek :-)

És beleférjen minden.

Mi már régen vettük, zsákot meg varrtam magam,

tornacipő ma kb 1200, hátizsák 2100 körül.

2012. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tetszedjen a fiamnak.

Nem volt olcsó, olyan 10 e ft mindent beleszámolva.

Tornacipő, hátizsák, oviszsák, tornazsák.

Mindent egy helyről rendeltem a cipőn kívül, thomasos. a cipő pablobsky.

2012. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a tornazsákot, oviszsákot az ovi adja.

Hátizsákot kiscsoportban nem vettem, de idén már kelleni fog. 2500-3000ft-ért láttam kínaiban. A szempontok, hogy közép nagy legyen (nem a legkisebb, de nem is iskolatáska méretű), több zsebes, sötétebb tónusú (tehát ne babarózsaszín, hogy ne koszolódjon olyan feltűnően), és valamilyen gyerek mintás. (lehetőleg ne micimackós és ne hercegnős).

2012. aug. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. aug. 12. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!