Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandosan dolgozni? Mit...

Várandosan dolgozni? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
15.hétben vagyok, egy bàrban dolgoztam anno, most pàrom unszolàsàra abbahagytam a munkàt, mivel alkoholt kell inni, ha fizetnek, és nem mindig sikerül alkoholmentes italt inni...ràadàs a cigifüst ugye. Màs munka nincs, és az idegen nyelv (Svàjc) miatt nincs sok lehetöségem. Pàrom tart el, ami nagyon rossz, nincs sajàt pénzem, rosszul érzem magam. Pàrom nem szeretné hogy dolgozzak, pedig heti szinten ezel gyilkolom!

2012. szept. 16. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Várj pár hetet,és örülni fogsz,hogy otthon lehetsz.Használd ki ezt az időt,várd a gyermekedet,készülj fel az anyaságra.Ez az,ami megtérül,nem az anyagiak hajtása.
2012. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem beszéled a nyelvet és csak ilyen munka van, akkor mit szeretnél dolgozni? Esetleg keress valamit, amit otthon is tudsz csinálni, ha nem találsz, akkor halgass a párodra és ne akarj egy bárban dolgozni terhesen.
2012. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

igazatok van egyébként! Csak olyan rossz màs pénzéböl élni:(

àltalàban én tartottam el magam régota...Nem hiszem hogy otthoni munkàt talàlnék, hacsak nem webcamsex...na ne. Nem tudom, mit kellene tennem...Most voltam orvosnàl, kijött egy majd 500 frankos szàmla...

2012. szept. 16. 22:13
 4/10 A kérdező kommentje:
kb középszinten beszélem a nyelvet, kb tàrsalgàsi szint de ez itt kevés...
2012. szept. 16. 22:15
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát pedig, ha megszületik a baba, akkor a legkésőbb, de más pénzéből fogsz élni:)

A babádra gondolj, örülj, hogy a párod így áll hozzátok!!!!!

Maradj otthon.

2012. szept. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Nincs neten gépelés, borítékolás? (Lehet, hogy egy kicsit le vagyok maradva otthoni munkát illetően és ilyen már nincs, de én ilyenre gondoltam, nem olyanra, amit te írtál:-)).

Ha nem találsz, akkor gondolj arra, hogy a babádért teszed.

Jó babavárást!

2012. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem tudom, milyen munkàk vannak...Tudom, hogy Rä kell majd hagyatkoznom...De megfogadom a tanàcsotokat, és köszönöm!:)
2012. szept. 16. 22:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha már így alakult, fordíthatnád tanulásra ezt az időt, hogy később piacképesebb legyél.
2012. szept. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ilyen párod van. Én kihasználnám ezt és tanulnék , képezném magam ha van rá lehetőség. Élvezném, hogy nyugodt terhességem van , nem görcsölnék azon, hogy nem kell dolgozni, hosszú még az élet, dolgozhatsz eleget:)) és különben is a párodnak a gyermekét hordod a szíved alatt, és ez egy hatalmas dolog, és ezt a párod is tudja, tehát hallgass rá és ne dolgozz most.
2012. szept. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igazatok van:) nagyon örülök, hogy ilyen fiut talàltam, és büszke vagyok, hogy igy belenyutam a tutiba:) Imàdom öt:)
2012. szept. 17. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!