Petra vagy Panna?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 15:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Petra
2012. szept. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Petra!


Panna becenév, nem tetszik.

2012. szept. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Panni baba !!
2012. szept. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én Panna neven gondolkoztam amikor terhes voltam a lányommal aztán mégsem az lett a neve.

Így én a Pannára szavazok, és ez nem csak becézett név, hanem bejegyzett női név.

2012. szept. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen Panna.

A Petrával sincsen bajom, de az nagyon elterjedt, én szeretem a kicsit különlegesebb neveket. :)

2012. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A Panna nem csak becenév; július 26-kor ünnepelt névap, ahogy az Anna is (én az utóbbi vagyok). Viszont egy ismerősömnek Panna a neve, és nekem tetszik. én a Pannára szavazok! (: Sok becézési lehetőség van. engem Panninak hívnak itthon, de aggattak rám sok nevet, pl. apa azt, hogy Panel, Pankrátor.. stb. xD De pl. Panka, Panni, Pannika aranyosak. (: A Petrát meg nemigen lehet becézni (mondjuk nincs bajom magával a névvel).
2012. szept. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ja, meg Pankócka.. :D (anyu hívott így kiskoromban), meg PiciPannika..stb:D
2012. szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Petra
2012. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

Muszáj választani??? Ha igen akkor inkább Panna de ez a két név borzasztóan nem tetszik, a Petra valamiért nagyon felkapott lett, de nekem kemény hangzású és becézni se nagyon lehet (ismerősöm kislánya Petruska...na nekem ez nagyon nem jön be).

A Panna meg becenév számomra. Oké hogy önálló név már de ezek a Panna Lili egyéb becéző nevek felnőtt nőnek olyan fura.

Inkább Anna. Az egy nagyon szép név, és lehet Pannának meg még ezerféle másnak becézni.

2012. szept. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 gabszem ***** válasza:
Petra esetleg Panka
2012. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!