Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki tud segíteni táppénzzel...

Ki tud segíteni táppénzzel kapcsolatban? Részletek lent!

Figyelt kérdés
18 hetes várandós vagyok jelenleg Győr-Moson -Sopron megyében élünk és dolgozom. Mivel nem tervezett babánk lesz kénytelenek vagyunk "hazaköltözni" zalamegyébe, mert ott könnyebb lesz a megélhetés, illetve a családunk is ott van. A kérdésem arra irányulna, hogy ha elmegyek táppénzre (kb 23-25 hetesen)akkor ez hogy fog működni! A munkáltatómnak kell kötelezően küldeni a táppénzes papírt aki küldi a megfelelő szervhez, vagy én is elküldhetem, és ha igen melyik megyébe?
2009. aug. 1. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A nőgyógyászod fog adni javaslatot minden hónapban,amit el kell vinned a háziorvosnak.Ő az alapján ad neked táppénzes papírt,amit a munkahelyre kell vinni/küldeni.Hogy melyik megyébe?Ez nem megyefüggő.Munkahelyedre kell küldeni.


39h

2009. aug. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

A munkahelyedre ha elküldted,akkor pedig nincs más teendő.A nőgyógyásztól kell javaslat a keresőképtelenségről.

2009. aug. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2009. aug. 1. 10:28
 4/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Amúgy ha valamit nem értesz,a munkahelyeden vannak direkt erre emberek,nyugodtan telefonálj,és kérdezd meg,hogy mit hogyan,merre kell küldeni,kérni...stb.


Amúgy hamar belejössz,majd meglátod.


Boldog Babavárást!

2009. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos egy kis vállalkozás itt nincs akit megkérdezhetek, de nagyon köszönöm a segítséget! Boldog babavárást mindenkinek:d
2009. aug. 1. 11:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! A munkahelyedre kell küldeni a tp-es papírt.
2009. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én végig betegácsin voltam és csak 2x kellett a nődokitól papír a házidokinak.
2009. aug. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem tb kifizetőhely a munkáltatód (és a tiéd nem az), akkor megbeszélhetnéd velük, hogy egyből a tb-hez viszed a papírt, mert úgy előbb látsz belőle pénzt. Barátnőm így csinálta. Viszont nem tudom, ohgy mivel más megyék, ilyenkor mi van.

Amúgy gratula a babához!

Egy zalai anyuka

2009. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!