Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan éltétek túl az elsö...

Hogyan éltétek túl az elsö napokat a munkán?

Figyelt kérdés

Hétfön kezdek dolgozni de a gyomrom már napok óta görcsben van itthon kell hagynom a lányom aki 13 hónapos és még szopizik.

Egy hete már itt a dadus aki majd vigyáz rá de eddig még nem tudta elaltatni , játszani jót játszanak elvannak sétálnak- ugy tünik jól megvannak , de én mégis nagyon félek ugy erzem h lelkileg nagyon megfogja majd viselni a távollétem.

Dolgozó anyukák segitsetek!


2009. aug. 1. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

hát ettol én is tartok. most 16 honapos a fiam, szeptembertol megy bolcsibe én meg dolgozni. most a nyáron néhány hétre bejártam a munkahelyemre kisegíteni, ekkor kiprobáltuk, hogy bírjuk majd a munkát is, gyereket is...anyukám és a férjem voltak vele, felváltva szabiztak. a kicsi nagyon jol elvolt, az elso pár napban érezhetoen haragudott rám, nem akart odajonni sem, aztán átment rajta, megszokta, hogy anya reggel elmegy és délután hazajon. csak hát felébredt velem mindig 6-kor és már nem akart aludni:(

nekem pedig az volt a szerencsém, hogy a munkahelyemen nincs ido gonolkozni, lofrálni, porgés van egész nap. így nem rágodtam azon, mi lehet otthon. hazahívtam mindig délben és siettem munka után. a bolcsitol kicsit jobban félek, az neki is idegenebb lesz, leginkább az alvás miatt majd.

ha elvan a kicsi a dadussal, el is fog vele aludni, lehet érzi hogy te a kozelben vagy, és azért ragaszkodik hozzád. napkozben pedig igyekezni kell minél kevesebbet gondolni haza.

2009. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!