Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez igaz? Akit mutottek servvel...

Ez igaz? Akit mutottek servvel az nem tud tobbet gyereket csinalni?

Figyelt kérdés
ocsemet megmutottek 4 evesen sérvvel,es most20 eves mar,de mindenki azt mondja nem lehet tobbet soha gyereke?igaz ez vagy hulyeseg?
2009. aug. 2. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hülyeség. apukámat is kiskorában műtötték meg sérvel és tessék itt vagyok.
2009. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen sérvvel műtötték?

És a "mindenki" milyen fiziológiai okot mond, ami miatt nem lehet gyereke? Vagy csak úgy beszélnek? Vagy van orvosi diplomájuk?

Istenem de hülyék az emberek.... Már miért ne lehetne gyereke? Akkor nem lehetne gyerekee, ha kivették volna a heréit, elvágták volna az ondóvezetékeket. De ilyet miért csinálnának egy sérvműtétnél?

2009. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyeség, a páromat tavaly műtötték és nemrég született babánk
2009. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a párom kb 9 éve műtötték 2 és fél hónappal ezelőtt pedig megszületett a kisbabák. sőőt amikor elterveztük, hogy lesz babánk, rá másfél hónapra terhes is lettem.
2009. aug. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Öcsémet 3 évesen műtötték és 7 hós a kislánya.Ez sztem kielégítő válasz:)))
2009. aug. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!