Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » őszintén szólva félek a...

őszintén szólva félek a férjemtől?

Figyelt kérdés

18 hetes terhes vagyok és van egy két éves kislányunk. férjem apukája nemrég halt meg temetés majd jövö héten lesz. Mióta megtörtént ez a szomorú este teljesen kifordult önmagából a párom. mindenért kiabál kioszt lehord a sárga földig (porig aláz még a gyerek elött is)


mindenért képes hisztizni még akár egy szelet csoki miatt is majdnem ugy volt hogy este 7 kor menjek el venni csokit a boltba mert megettük az övét.félek töle anyuhoz nem mehetünk haza mert azért is kaptunk hogy merjek hazamenni akkor foghatom a cokmokot és akkor ennyi.

holnaptól szabadságon lesz elöre félek hogy mi esz. Mikor múlik ez az állapot .mikor kapom vissza a normális férjemet?

mit geyek. 3napja gyomorgörcsél kelek és fekszem miatta. idegileg kezdek kimerülni holott jo lenne ha legalább nem engem nyúzna. elkapott a betegség pedig nem vagyok káka belü se de gondolom a stressz miatt meggyengült a szervezetem.

ha nem javul a helyzet 3 héten belül akkor mit csináljak: nem tom mit szolna ha azt mondanám neki keressen fel egy pszichológust ha nem tudja feldolgozni az eseményt


2012. szept. 27. 07:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon komoly dolgot mondok, remélem, elfogadod tőlem. Úgy beszél veled, úgy bánik veled, ahogy hagyod. Lehet, hogy érzékeny időszak ez neki, lehet vele érzékenyen is beszélni, de én azt mondanám: Tudom, Drágám, hogy ez egy kemény időszak, melletted állok, amiben kell, de rázd meg magad és beszélj velem normálisan, mert van egy pont, ami után ezt nem fogadom el, sőt! Kikérem magamnak! És ha továbbra is veri a fenekét a földhöz és nem változtat, akkor bizony csomagolnék. Az ő fájdalma, neki kell feldolgolznia, nem neked. A gyerekekre nem érdemes fogni semmit sem. Miattuk neked nem kell szenvedned, mert ezzel őket is szenvedésre ítéled. Egyszerű, de célravezető tanács: védd magad és legyen gerinced!


Szánj rá egy percet:

http://www.youtube.com/watch?v=hcxG-qWc_3c&feature=relmfu

2012. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
egyetértek a 6-os válaszolóval.Ahogy elkezdtem olvasni a kérdést,rögtön a telefonos kérdés jutott eszembe.
2012. szept. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon unatkozol?!2-3 naponta fel kell tenned egy ilyen és ehhez hasonló kérdést?Mit szeretnél?Hogy mindenki veled foglalkozzon,sajnáljon,ápolja a lelked?És legalább ne hazudozz,hogy nem Te voltál!Egy szívtelen d_g vagy,aki elvárja,hogy pár napon belül feldolgozza az apja halálát.Szerencsétlen férj!Én venném a sátorfámat,és lelépnék.Igazi sárkány vagy...2gyerekes+40hkm
2012. szept. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom erre sem fog reagálni, mint ahogy a többi kérdésére sem.
2012. szept. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem hát, most újrakezdte, másik kategóriában... Már komolyan sajnálom szegény férjét, és jelen esetben nem csak a vesztesége miatt.
2012. szept. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!