Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kivel lehet őszintén megbeszél...

Kivel lehet őszintén megbeszélni ha úgy érzem depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Va egy 2,5 éves és egy 8 hetes kisbabám.Kivel tudom őszintén megbeszélni ha így érzek????Nem küldik rám a gyámosokat?
2012. máj. 25. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Például velem XD

Most komolyan...nekem van egy 10 éves fiam, egy 3 éves lányom, augusztusban jön a hugi, nagyon oda vagyok.

Az a baj, hogy a körülöttem levők ezt nem veszik észre.

Szerintem beszélj a védőnőddel, Ő majd ad tanácsot.

Ha nem csinálsz durva dolgokat, miért küldenének rád gyámosokat??

2012. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pszhiológussal
2012. máj. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Magán pszicháterhez fordulj!Én már 1 éve oda járok.Mindig felírja a gyógyszert,de nem veszem be,mert amit szedtem tényleg jól voltam,de kegyetlen fülzúgást kaptam és visszajött az anyatejem,amit elapasztottak.Ezekre a betegségekre nagyon jók az antidepresszánsok és a nyugtatók.

Már egy fél szem 0,25-ből Frontintól semmi bajom s megoldja a napomat.Antidepiből a Rexetint kaptam.

Háziorvossal is tudsz beszélni erről.

Sajnos akik gyesen vannak ez sokakat érint.Én már 15 éve vagyok itthon.Ln mondjuk nem a védőnővel beszélném meg!


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!