Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » őszintén szólva félek a...

őszintén szólva félek a férjemtől?

Figyelt kérdés

18 hetes terhes vagyok és van egy két éves kislányunk. férjem apukája nemrég halt meg temetés majd jövö héten lesz. Mióta megtörtént ez a szomorú este teljesen kifordult önmagából a párom. mindenért kiabál kioszt lehord a sárga földig (porig aláz még a gyerek elött is)


mindenért képes hisztizni még akár egy szelet csoki miatt is majdnem ugy volt hogy este 7 kor menjek el venni csokit a boltba mert megettük az övét.félek töle anyuhoz nem mehetünk haza mert azért is kaptunk hogy merjek hazamenni akkor foghatom a cokmokot és akkor ennyi.

holnaptól szabadságon lesz elöre félek hogy mi esz. Mikor múlik ez az állapot .mikor kapom vissza a normális férjemet?

mit geyek. 3napja gyomorgörcsél kelek és fekszem miatta. idegileg kezdek kimerülni holott jo lenne ha legalább nem engem nyúzna. elkapott a betegség pedig nem vagyok káka belü se de gondolom a stressz miatt meggyengült a szervezetem.

ha nem javul a helyzet 3 héten belül akkor mit csináljak: nem tom mit szolna ha azt mondanám neki keressen fel egy pszichológust ha nem tudja feldolgozni az eseményt


2012. szept. 27. 07:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ülj le vele, és beszéljétek meg! Mondd el nemi amit ide leírtál!

Mindenkin másképp jön ki a gyász, lehet az anyagiak is megviselték, de mondd el neki neked ez így nem jó, félsz tőle!

2012. szept. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Már lassan egy éve, hogy meghalt az anyukám, igaz én nem voltam örjöngő és nem keltem ki magamból, nem aláztam a férjemet, sem a gyereket. De valami eltört bennem, nehezen dolgoztam fel a történteket.

Jól esett egy csendes ölelés, egy kis magány, pár jó szó. Néha még én sem tudtam mire van szükségem, akkor kicsit békén hagyott a férjem, aztán meg bújtam hozzá, mint egy kis gyerek.


Ülj le vele beszélni, vigaszt nyújtani, sétálj egyet a kicsivel, addig ő hadd legyen egyedül, légy vele kedves.

Én átérzem ő mit érez most, de azt is megértem neked most rossz. Valahogy jussatok közös nevezőre.

(Egyébként temetés után valószínűleg még egy kicsit rosszabb lesz, nálam legalábbis az volt)

2012. szept. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszéld meg ezt vele,mert ha netalán hetekig eltart?! Ne te menjél már rá állapotosan!!!
2012. szept. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat csak ez se nekem se a poacakbabának se akét éves lányomnak nagyon nem jo ahogy viselkedik

hála az égnek hogy ugy még nem bezsél olyan hallgatag mint én de nem tudom elképzelni belülröl mit érezhet és milyen kárt okoz az apja hogy ott üvölt elötte. legalább annyira moderálná magát hamár engem nem tisztel meg vele hogy a gyereket kihagyná ezekböl a jelentekből. nekem is hallt meg közeli hozzátartozom de eszembe nem jutott volna igy kikelni magamból.

2012. szept. 27. 07:57
 5/15 A kérdező kommentje:

elözö kapcsolatába ugyanezt csinata mikor a nagaypja meghaltt ugyanezekt a hibákar eröszakod modortalan viselkedést csinata a vége az lett hogy elhagyta a nö.

én itt vagyok felesége vagyok joban roszban vele vagyok. de a tiszteletet hiányolom a kapcsolatba. azt hogy megaláz mindennek elhord majd a szájára veszi a családomat is....nehez ezen felülemelkedni nem ordítani és nem siro görcsöt kapni ugy hogy majdnem kórházba kerültem

2012. szept. 27. 08:05
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az aki úgy bánt a férjével a telefonban,hogy nem ártott volna neki egy-két pofon,és te vagy az aki nem akart elmenni a temetésre,mert terhes.

Ne haragudj,de az előző kérdéseid miatt nem tudlak megérteni,elég önző vagy és azt hiszed,azért mert terhes vagy körülötted forogjon a világ,kicsit képzeld magad a párod helyzetébe és legyél türelmes a férfiak másképp viselkednek ilyen helyzetben,mint a nők,és ne itt sajnáltasd magad.

2012. szept. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2012. szept. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem én vagyok
2012. szept. 27. 08:30
 9/15 anonim ***** válasza:

én elmennék a gyerekkel mamázni,hagynék neki pár sort,h nagyon szeretjük,de segíteni nem tudunk rajta sajnos,ha úgy érzi mégis tudunk segíteni,szóljon


sztem most jobb egyedülhagyni

2012. szept. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Hát a linkelt kérdés fényében már kicsit árnyaltabb a kép. Esetleg azt a kérdést nem te írtad ki, hogy miféle ember az, aki egy csokiból elvi kérdést csinál? Ja, ez az: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

Némileg hiányosnak tartom ott az infókat, de gondolom neked jól esett, hogy mindenki a férjedet szidja. Bár én ott is melléálltam, mert gondoltam, hogy arról van szó, hogy a háta mögött kelt lába a csokijának, aztán amikor ezt szóvá tette, még neked állt feljebb. Kérni kellett volna, nem? Vagy venni egy másikat, akkor nem este hétkor mentél volna boltba. Inkább azt tartom önzőnek, aki úgy viselkedik, mint te. Neki ne jusson? Lehet, hogy egy vacak kis csoki volt csak, de pont az ilyen kicsi dolgokban mutatkozik meg az az elv, hogy "ami a tiéd, az az enyém is, ami meg az enyém, ahhoz semmi közöd". Ráadásul alapból zaklatott a veszteség miatt, ilyenkor inkább több tekintettel kéne rá lenned.

2012. szept. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!