Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekeid hány évesek,...

Gyermekeid hány évesek, hányadik osztályba járnak, mikor érnek haza az iskolából, napköziben írják a leckét, vagy otthon, sok különórára járnak, nagyon elfáradnak a nap során, hétköznap mennyit van együtt a család?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
14 éves, általában 4-5körül jön haza de mindig fél1kor végez de hagyom hogy elmenjen a barátaival. a napközit ennyi idősen már nem igazán gondolom 2 külön tanárhoz jár matekra és angolra, hát eléggé ami jó mert már 10kor elmegy aludni ezért már csak a tanulásra van ideje gépezni,netezni nincs. hát mivel az apja egész nap dolgozik csak alvásra megy haza én meg fél5kor érek haza úgyhogy én és a lányom egész este az apjával meg kb. csak hétvégente.
2012. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

8,5: 3. osztályos

10: 4. osztályos


Napköziben megírják a leckét, otthonra ritkán marad.

Heti 2*1 óra tánc, heti 2*1 óra karate,a suli szervezi.

Tavaly a nagy járt úszni is, most lebeszéltem, mert be akart még vállalni egy csomó különórát.


Hétköznap este fél 7-re érünk haza, 9-re vannak ágyban.

2012. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, bocsi hogy offolok, de mostanság komolyan már fél 11-kor végeznek a gyerekek?? Amikor én voltam 8.-os, meg elsős gimnáziumban, minden nap minimum hat órám volt (jó, általánosban, nem volt hatnál több azt hiszem), legkorábban fél kettőkor végeztem, előbb sosem. Oké, tíz év nagy idő, de ez tényleg ennyit változott volna?
2012. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi, félreolvastam, fél 1-kor, nem fél 11-kor :D Bár még ez is elég korán van, szóval a kérdés fennáll továbbra is :)
2012. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
első vagyok. minden nap 5órája van aminek ha jól tudom 12:35kor van vége ...bocsánat az 5 perc miatt.
2012. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

12,5: 6. osztályos

11: 5. osztályos

Napközisek, de következő hónapban jönnek haza tanulni, mert a napközis tanár (szerintem is) túl szigorú. Ritkán marad házi.

Az 5.-es balettozik, a 6.-os hegedűn játszik.


Van egy csütörtöki nap a nagyobbiknak, akkor rettenetesen kifárad, a kisebbnek meg a pénteke hosszú.


Hétköznap kb. 1.5 órát, kártyázunk, számítógépezünk EGYÜTT, tanulunk pl. törit.

2012. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

2.osztályos, 7,5 éves.

15.45-ig van isiben, házi nincs, gyakorlás viszont minden du.van.

Angol(szerdán 16.30-ig)és aerobik(pénteken 18-ig) szakkörre jár, többet nem engedtünk neki.

Apánk mire hazaér, a gyerekek már fürdenek:-(:-(

Esti hancúr, bolondozás fér bele a 4-esben együttöltött kis időbe.

2012. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Most lett elsős. Napközis, elvileg ott megírják a leckét, gyakorlatilag még egyszer sem volt olyan, hogy ne jutott volna itthonra is, kész őrület (amúgy nem csak túl sok, de egy nemrég óvodás gyerek még könnyen elálmodozik közben, aztán csúszik az egész).

Heti 2 jár gyógytornára suliidőben, 1X korizni szintén suliidőben, és 2 suli utáni délután járatom karatéra.

Nagyon elfárad minden nap, este 8.30-9-kor alszik. Minden délután én megyek érte,együtt tanulok vele, és ha van kedve barkácsolunk, vagy segít vacsit készíteni.

2012. okt. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
9 éves, harmadikon lenne, de jelenleg egy speciális nyelviskolaba jár, mert külföldre költöztünk. Itt ötödik esnek számít. 8.30-tol van tanítás 15.15-ig, szerdán es pénteken 12.15-ig. 45 perc alatt ér haza-másik városban tanul, taxival hozzak viszik. Külön órája nincs, novembertől kezd majd sportolni valamit. Sokat vagyunk együtt.
2012. okt. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!