Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igaz a hír, hogy szeptemberben...

Igaz a hír, hogy szeptemberben dupla családi pótlékot kapunk?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
remélem igen!! Az iskolakezdés miatt elképzelhető hogy dupla lesz a családi!! Vki erősítsen meg
2009. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

erre én is kivi lennék!De jó is lenne!Találtam egy cikket de nincs rajta dátumozás igy nem tudom ez tényleg igaz e!Segitsetek!Ti h értelmezitek?

[link]

2009. aug. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Hát ilyen eddig sem volt... Az szokott lenni, hogy a szeptemberi családi már augusztus végén megérkezik. De utánajárok.
2009. aug. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
előtted szolo vagyok!De igen volt még régebben ugy 2000 környékén de azóta én sem tudok ilyenről ,most is meglepetten olvastam,ha ez igaz lenne egy kicsit megkönnyitenék a dolgunkat!
2009. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
17:40-es, utána néztem, tévedtem, egyszer fizettek dupla családit iskolakezdéskor, 2005-ben. Hát nem most volt...
2009. aug. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Hát erről nem hallottam de jól jönne:)
2009. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Végig nem olvastam a cikket, de az elején azt írja, hogy a napokban utalták át a dupla családi pótlékot, ami még így is kevés! Én így értelmezem.

Bár kizárt dolognak tartom, mert akkor minden híradás ezzel kezdődne!!! Holnap kiderül

2009. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
A MÁKnál dolgozó barátnőm nem tud róla.
2009. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel ezelőtt volt dupla családi, akkor amikor fele ennyi volt kb. a családi pótlék és járt bizonyos esetekben a gyermekvédelmi támogatás. Most már miután duplájára emelték a családit és mindent át szerveztek (az adókedvezményt, a gyermekvédelmi támogatás helyett kedvezmény lett) már nem jár a dupla családi szeptemberben mert bele van kalkulálva a magasabb családi pótlékba. Pedig gondolom minden hol most is jól jönne.
2009. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
De hisz a cikk vége felé írják,h a 2004/2005 tanév...ez nem vmi friss dolog.Én úgy tudom,h sajnos nem adnak,erről tavaly,vagy azelőtt döntöttek.
2009. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!