Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon zaklatott vagyok!...

Nagyon zaklatott vagyok! Csaló volt?

Figyelt kérdés

Nem rég becsöngetett egy nő személy, (őszhajú, magas, vékony, olyan 50 év körüli) a beteg gyerekének gyűjt alapítványon keresztül műtétre, mondta.

Kértem Polgármesteri igazolást, de nem tudott felmutatni, szombat van mondta, rendőrségi igazolást sem tudott felmutatni. Tudtommal családtag, rokon, nem végezhet gyűjtést, hivatalosan!!!! El is húzta a csíkot!


2012. szept. 29. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen szerintem az volt.
2012. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az volt.
2012. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csaló volt. Ne is törődj vele. Mesélte az egyik ismerősöm, hogy a templom előtt látott egy férfit, ült a földön, látszólag egy lába volt. Miséről kijövet sokan adtak neki pénzt. Rá egy órára a kisboltban állt, immár két lábbal és röviditalokat ivott... Sok csaló van sajnos...
2012. szept. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez egy újabb trükk, lehet máshol is meg fordul majd azért írtam be!

Első mondata majd nem meg hatot, gyerek miatt segítene is az ember!

2012. szept. 29. 19:36
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Én mindig adok, mert aki arra kényszerül hogy kérjen, az már szerintem tényleg a lejtő alja, és egy hajléktalan is hiába vállal munkát, kap 80.000 mint fizikai munkás, amiből 60.000-70.000a lakás rezsi/ albérlet fentartása, marad kajára ruhára, közlekedésre 10.000

Anyukám mindig azt mondta, majd az Isteni vissza fizeti, arra tanított, adjak. 100-200 Ft-ba nem halok bele, jobb a lelki ismeretem is!


Néha én is bele gondolok, mi lenne ha beteg lenne a gyermekem! Biztos én is kéregetnék ha műtétre vagy fejlesztésre kellene, mert a család sem gazdag!

De pl. mi van ha el lopják a táskám, nincs buszjegyre pénzem hogy haza menjek, telefonom sincs hogy valakit felhívjak, hogy jutok haza, ha nem kérek és nem adnak!???


Nyáron egy kisfiú kéregetett a bolt előtt, vagyis a kocsit vissza tolta, és az övé lett a 100- a, utánna bent a boltban kérdezgette hogy a 100- asból melyik péksütit tudja megvenni!


Sajnálom aki arra szorul hogy kérjen, ezért mindig adok. Nem foglalkoztat mire költi.

A hideget is könnyebb piásan elviselnie!

2012. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is mindig adok...de láttam olyat,hogy a McDonalds-nál a kisgyereknek vettek hambit és azt ő a földhöz vágta...mert neki pénz kellett volna!

Egy pillanatra berágtam...mert kajára kérte a pénzt!

No comment!

2012. szept. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én napközben ki sem nyitom idegennek az ajtót! Csak a postásnak! Nehogy rámrúgják... Ha ismerős jön, az úgyis előtte telefonál!
2012. szept. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!